скачати відео приколи

Актуальні та цікаві відео-новини кожен день

30.06.2015

Нехай говорять 1 квітня 2015 дивитися онлайн:

Актуальні та цікаві відео-новини кожен день

Сьогодні, 1 квітня 2015 року о 18:45 по Москві почнеться новий випуск телепрограми » Давай одружимося на Першому каналі.

У передачі молоді і не дуже серця намагаються знайти свою половинку. Допомагають їм у цьому три провідні — це Лариса Гузєєва, Василина Володіна і Роза Сябітова, які виступають в якості свах.

У сьогоднішньому випуску будуть одружувати або видавати заміж чергових безшлюбних героїв. Вибере герой випуску собі пару чи ні, ви дізнаєтеся, подивившись сьогоднішню серію передачі. До речі, всі випуски Давай одружимося доступні за посиланням нижче в «Теми відео-новини». Якщо вам сподобався відео-ролик, то не забудьте оцінити його, поставивши лайк.

Давай одружимося дивитися онлайн 01.04.2015 можна буде у прямій трансляції на нашому сайті. Якість відео хороше і доступне для перегляду на Айпад і Айфон. На Першому каналі прямий ефір передачі вийде о 18 годині 50 хвилин по Москві.

Відео-запис Давай одружимося від 01.04.15 дивитися онлайн можна буде нижче відразу після ефіру на 1 каналі.

Давай одружимося 1 квітня 2015 дивитися онлайн:

Короткий опис статті: завантажити відео приколи Щоденні цікаві та актуальні відео-новини відео, новини, приколи, відеоролики, відеоновини, відео приколи, відео новини, відео приколи

Джерело: Актуальні та цікаві відео-новини кожен день

Також ви можете прочитати