приколи анекдоти

Анекдоти, афоризми, картинки, приколи

07.07.2015

Дії

НАЙКРАЩІ АНЕКДОТИ, АФОРИЗМИ, КАРТИНКИ, ПРИКОЛИ

VETROFF.RU — гумористичний портал. Тільки ретельно відібраний дотепний гумор: найкращі анекдоти й афоризми, веселі картинки, приколи, смішні історії з життя, цитати з класики, смішні загадки, жартівливі поради, гумористичні оповідання.

VETROFF.RU — це гумористичний портал нового покоління, де ЯКІСТЮ ГУМОРУ приділяється першорядне значення. На відміну від більшості гумористичних сайтів Рунета тут не публікується все підряд, а тільки САМИЙ КРАЩИЙ, ДОБІРНИЙ, ДОТЕПНИЙ ГУМОР.

На VETROFF.RU — ви завжди знайдете свіжі дотепні анекдоти. афоризми. приколи з життя і смішні зображення ; отримаєте масу гумористичних рад, багато з яких допоможуть вам інакше поглянути на ваші проблеми і посміятися над ними; тут ви поламаєте голову над смішними загадками, відповіді на які безсумнівно змусять вас засміятися.

Сайт надає вам унікальну можливість створити СВОЮ ОСОБИСТУ ГУМОРИСТИЧНУ БІБЛІОТЕКУ, яку ви будете налаштовувати відповідно до свого смаку та вподобанням.

Нарешті, для активних анекдотчиков і гумористів є можливість відкрити на сайті ВЛАСНУ СТОРІНКУ, де вони зможуть публікувати гумор на свій смак, і куди ваші друзі і близькі зможуть заходити і отримувати задоволення від ВАШИХ улюблених анекдотів, афоризмів, приколів і смішних картинок.

VETROFF.RU — відмінне місце для веселого проведення часу в Інтернеті!

Короткий опис статті: приколи анекдоти-Найкращі анекдоти й афоризми, картинки, приколи, смішні загадки та історії з життя Анекдоти, афоризми, картинки, приколи

Джерело: Анекдоти, афоризми, картинки, приколи

Також ви можете прочитати