анекдоти приколи

Анекдоти, Жарти, Афоризми, смішні історії

08.07.2015

*******

Анекдоти

Два журналіста зупинилися навпроти дитячого садка і спостерігають за хлопчиком, який знайшов на газоні брудну калюжу і кидається брудом в інших дітлахів. П’ять хвилин спостерігають, десять хвилин спостерігають. Потім один не витримав, дістав з кишені хустинку і витер скупу чоловічу сльозу: — Вибач, розчулився. Ну, зовсім як я в дитинстві!

Відкрився новий гей-клуб: «Задом наперед»

І ще один гей-клуб — «В зад — вперед»

Підріс Буратіно запитує у Тата Карло: — Тато, а чому мені подобається П’єро, а не Мальвіна? — Тому що ти зроблений з блакитний їли!

А все-таки, в якій позі краще всього мати совість?

Після страшного перепою прокидається вранці тітка. У роті — кішки насрали, під очима — чорні кола, волосся сторчма. Дивиться на себе в дзеркало і каже: — Я тебе не знаю, але я тебе накрашу.

Три кавказця приїхали робити бізнес в заштатне російський містечко. Зробили справи, вирішили зайти в бар розслабитися. Сидять. Поруч сидять місцеві бандюки. Бандюки дивляться — пики не місцеві. ну думають. дай познайомимося, дізнаємося че за лохи. Один підходить. — Здорово мужики, ви звідки? — Тахтамукай, Адигея. Бандюк повертається до столу, його інші запитують: «ну чого, звідки вони?» — А хрін знає, вони по-російськи не говорять..

— У тебе машина з лівим або правим кермом? — У мене вся машина ліва!

Критерій якості для алкогольних напоїв: — Якщо напій заходить і виходить через одне і теж отвір людини — це фальсифікація!

В магазині чоловік несміливо звертається до жінки: — Пробачте, ви не підкажете, в який відділ цього магазину ви б пішли, якби у вас була тисяча рублів? — В косметичний. — О, спасибі велике! Побіг шукати дружину!

Жила-була жінка, і був у неї син — тупий і з дефектом мови. Даун, коротше. Щоранку вона проводжала його на зупинку автобуса, щоб відправити в школу. Але одного разу їй це набридло і вона йому каже: — Синку, тобі пора вже самому їздити в школу. Тобі все-таки вже виповнилося 18 років. — Мда, ммам. Ходофшо. — Тому ти підеш на автобусну зупинку один. Як побачиш автобус, помахаєш рукою, щоб він зупинився, сядеш в нього і поїдеш в школу. — Ходофо, ммам. І ось іде автобус і даун махає рукою і кричить «Афтобуш, афтобуш!», але. автобус проїжджає повз. Не зупиняючись. Расплаканный даун йде додому скаржитися. Мама: — Нічого, я напишу записку вчитель, а завтра ти підеш у школу. Тільки вийди ближче до дороги, щоб автобус тебе побачив. А то він тебе напевно не помітив і проїхав мимо. Ну даун на следеющее ранок так і робить: виходить до дороги, махає рукою, кричить «Афтобуш! афтобуф!» та «афтобуш» пролітає повз нього на повній швидкості, навіть і не думаючи станавливаться. Даун — в трансі. Йде додому скаржитися. Мати йому: — Не засмучуйся, синку, я напишу вчитель записочку і вона зрозуміє. Але завтра — ти обов’язково повинен поїхати в школу! І щоб він тебе побачив, як помітиш його — вийди на дорогу, щоб він обов’язково зупинився. Ну даун так і робить: бачить — йде автобус. Вискакує на дорогу, махає двома руками і кричить «Афтобуш! Афтобуш!» Та «афтобуш» і не збирається гальмувати, а навпаки додає газу і збиває хлопчини на повній швидкості. Поліція, швидка. Стоїть на зупинці кричить водієві автобуса: — Що ти наробив. Ти ж зовсім убив хлопця. Тут відкриваються двері автобуса і водій каже. — А фто він дзазница?

Увечері за вечерею батько запитує в дочки: — Наталочко, а чому ти не запросила на вечерю свого нареченого? — Ай, тату, знаєш, він сказав, що вже бачив моїх батьків і все одно мене любить.

Короткий опис статті: анекдоти приколи гумор, flash, Анекдоти, історії, веселі історії, анекдот, Приколи, флеш гумор, Ігри онлайн, флеш Гри, Афоризми, фраза дня, Приколи, Анекдоти, смішне, гумор, Афоризми, жарти, смс Приколи, sms Приколи, смішні історії, найсмішніше, скачати Анекдоти, найкращі Анекдоти, смішні Анекдоти, свіжі Анекдоти, смішні розповіді, Приколи Анекдоти, гумор, flash, Анекдоти, історії, веселі історії, анекдот, Приколи, флеш гумор, Ігри онлайн, флеш Ігри, Афоризми, фраза дня, ГУМОР, FLASH, Анекдоти, ІСТОРІЇ, ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ, АНЕКДОТ, Приколи, ФЛЕШ ГУМОР, Ігри ОНЛАЙН, ФЛЕШ Гри, Афоризми, ФРАЗА ДНЯ

Джерело: Анекдоти, Жарти, Афоризми, смішні історії

Також ви можете прочитати