Різне

Біткойн-додатки повертаються в App Store, Bit•Новини

19.07.2016

Біткойн-додатки повертаються в App Store

Біткойн-додатки повертаються в App Store, Bit•Новини
Першою ластівкою нової політики Apple по відношенню до додатків, що використовують криптовалюту, стало повернення в магазин додатків App Store біткойн-гаманця CoinJar. Про це стало відомо вже 4-го червня, через два дні з моменту опублікування нових правил Apple.

Структура магазину додатків для мобільних пристроїв Apple дозволяє гнучко налаштовувати доступ до додатків для користувачів з різних країн. Так, біткойн гаманець CoinJar став доступний не всім власникам iPhone, а лише тим з них, чий Apple ID прив’язаний до магазинів Великобританії, Австралії та деяких інших країн.

Засновник CoinJar Руан Жоу 4-го червня на Reddit повідомив, що протягом 24-х годин схвалене Apple додаток для iOS пристроїв стане доступним жителям 20-ти країн:

  • Додаток CoinJar в найближчі 24 години стане доступно в наступних країнах: Австралія, Австрія, Бельгія, Канада, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Гонконг, Ірландія, Італія, Люксембург, Голландія, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Сінгапур, Іспанія, Швеція, Швейцарія та Великобританія.

Росія очікувано не потрапила в цей список, що відкриває смисли, які стоять за формулюваннями Apple про дозволені в конкретних країнах криптовалютах. Російським власникам iPhone і iPad, швидше за все не будуть видні і інші програми, що використовують біткойн, поява яких в App Store тепер можна вважати лише справою часу.

Втім, практика використання мобільних пристроїв Apple c поділом магазинів відповідно країнам, показує, що великих проблем для установки відсутнього в App Store якоїсь окремої країни додатки не виникає. Якщо користувачеві з Росії захочеться встановити собі на iPhone дозволений у Великобританії CoinJar, все, що потрібно зробити — зареєструвати собі новий Apple ID, вказавши британський адресу. Нюанс полягає в тому, що при цьому треба або реєструвати Apple ID без прив’язки кредитної картки, або вказувати карту будь-якого англійського банку.

Широке поширення має також практика встановлення програм «за прокачування» — з чужого медіатеки. Щодо біткойн-гаманців установку додатків все ж краще проводити за свого облікового запису, щоб користувачеві були доступні оновлення програмного забезпечення і максимальний контроль над програмою. Втім, якщо дотримуватися правил безпеки — робити резервні копії, не зберігати великі суми в гарячих гаманцях, то і цей метод цілком допустимо.

Безумовно позитивна реакція на повернення в магазин додатків Apple гаманця CoinJar орієнтує на очікування повернення в App Store і інших популярних програм гаманців. Одним з найбільш затребуваних додатків біткойн-гаманців є програма для мобільних пристроїв Blockchain. CEO Blockchain Кері Нік висловив обережний оптимізм з цього приводу і сказав, що його компанія зробить необхідні кроки для повернення мобільного гаманця для iOS в магазин додатків App Store.

Поворот Apple особою в криптовалютам породжує оптимістичні очікування щодо появи біткойн-додатків і інших категорій, в першу чергу, звичайно, додатків біткойн-обмінників. Правда, для реалізації цього функціоналу безкоштовний аккаунт в App Store все ж не годиться. Прив’язка банківської картки до аккаунту може використовуватися для реалізації процедури купівлі біткойнів з програми. Зворотний канал — продаж кріптовалюти, доведеться реалізовувати якось інакше. Apple підтримує тільки списання коштів з кредитної картки, прив’язаною до аккаунту. Однак, це вже технічне питання, і рішення, безсумнівно, буде знайдено, і не одне.

Для онлайн-гаманців із зберіганням коштів у криптовалюте на серверах розробників такої проблеми взагалі не виникає — додаток в цьому випадку всього лише обмінюється з сервера розробника умовними сигналами, а всі операції з грошима виробляються на сервері.

Для охочих переконатися в доступності гаманця CoinJar в App Store наводимо посилання на сторінку програми:

Однак для установки програми на iPhone або iPad доведеться зареєструвати новий Apple ID з адресними даними користувача в одній з країн, згаданих Руаном Жоу.

Ще однією очікуваною новиною, здатною серйозно змінити індустрію додатків, є можливість вбудованих покупок за біткойни з додатків. Подібного поки що не запропонував ні один з розробників, не факт навіть, що Apple дозріла на такий крок, але формально вбудовані покупки за біткойни не суперечать новій політиці корпорації, і, отже, найближчим часом можна очікувати появи додатків, що використовують і таку можливість.

Короткий опис статті: app store youtube Першою ластівкою нової політики Apple по відношенню до додатків, що використовують криптовалюту, стало повернення в магазин додатків App Store біткойн-гаманця CoinJar. Про це стало відомо вже 4-го червня, через два дні з моменту опублікування нових правил Apple. Структура магазину додатків для мобільних пристроїв Apple дозволяє гнучко налаштовувати доступ до додатків для користувачів з різних…

Джерело: Біткойн-додатки повертаються в App Store — Bit•Новини

Також ви можете прочитати