дивитися приколи онлайн

Черепашки ніндзя мутанти онлайн

27.07.2015

Черепашки Ніндзя. Нові пригоди онлайн.

Черепашки ніндзя мутанти — це вигадана команда з чотирьох черепах-мутантів. які навчаються мистецтву ніндзя своїм сенсеєм, пацюком-мутант, Майстром Сплинтером. Ховаючись від суспільства в каналізацію Манхеттена, вони б’ються зі злом на вулицях міста.

• Леонардо — це неформальний лідер черепашок, хоробрий, рішучий і відданий. Як суворий прихильник бусідо, він дуже чітко дотримується правил честі. Він носить синю маску і володіє мечем «ніндзя-то». Його назвали на честь Леонардо да Вінчі.

• Рафаель — це в ранніх коміксах зображувався як агресивний і підозрілий ніндзя, ревнує до лідерства Леонардо. Автори надали йому нахили філософа і своєрідне почуття гумору, яке він виявляє, коментуючи те, що відбувається в парадоксальній манері. Рафаель носить червону маску і володіє парою кинджалів сай. Його назвали на честь Рафаеля Санті.

• Мікеланджело — це добродушний і безтурботний Мікеланджело — це головний комік в команді, чемпіон битви Нексус, чому вважає себе здатним в команді і не дуже любить тренування. Любить читати комікси і їсти піцу, обожнює екстрим. Мікеланджело носить помаранчеву маску і володіє парою нунчаки. Його назвали на честь Мікеланджело Буонарроті.

• Донателло — це учений-любитель, дослідник і «просто геній», Донателло має репутацію зарозумілого хлопця. Він, можливо, найменш агресивний в команді, оскільки вважає за краще вирішувати конфлікти мирним шляхом. Носить фіолетову маску і володіє шостому бо. Його назвали на честь скульптора Донато ді Нікколо ді Бетто Барді.

• Сплінтер — це сенсей черепашок, практично замінив їм батька, щур-мутант. Сплінтер — це колишній чоловік Хамато Йоші, під впливом мутагену перетворився в крысоподобное істота. Ім’я Сплинтера — це пародія на Стіка, наставника Шибайголови.

• Шреддер — це злісний майстер-ніндзя по імені Ороку Саки, який стоїть на чолі клану Фут. Противник Сплинтера і Черепашок. В коміксах і першої екранізації Шреддер — це винуватець смерті Хамато Йоші, злий інопланетянин-злочинець.

• Ейпріл Про’Ніл — це репортер Шостого каналу, подруга Черепашок, рудоволоса красива дівчина. Має відмінне репортерское чуття, що дозволяє їй завжди бути в центрі подій. При цьому постійно потрапляє у небезпечні для життя ситуації, з яких її виручають черепашки.

• Кейсі Джонс — це герой-одинак, який став найближчим другом черепашок. Кейсі б’ється спортивними тренажерами. Він носить хокейну маску воротаря, щоб приховати своє обличчя. Названий на честь фольклорного героя Дикого Заходу, машиніста паровоза Кейсі Джонса.

• Ірма — це співробітниця Шостого каналу. Малоприваблива зовні, але дуже влюблива дівчина, приятелька Ейпріл.

• Берн Томпсон — це начальник 6-го каналу у першому мультсеріалі. Не любить черепашок і завжди бачить в них приховану загрозу, незважаючи на їх подвиги. Використовує будь-яку можливість виставити їх публічно у поганому світлі.

• Вернон — це колега Ейпріл по роботі. В основному працює оператором і техніком, але в деяких серіях замінює Ейпріл провідним і кореспондентом. Вічно незадоволений, коли Ейпріл дістаються репортажі, і вмовляє начальника передати їх йому. Боязкий.

• Крэнг — це персонаж першого мультсеріалу — це інопланетянин з Вимірювання X, союзник Шреддера. Мешкає на своїй станції у Вимірі X, пізніше в льодах Арктики. Виглядає як мозок зі щупальцями. Пересувається, керуючи роботом-экзоскелетом, в якому знаходиться. Придумує лиходійські плани, виконувати які посилає Шреддера. Сам вступає в бій вкрай рідко.

• Бібоп і Рокстеди — це персонажі першого мультсеріалу — це носоріг та кабан-мутанти, помічники Шреддера, колишні панки. Амплуа — це «тупі підручні головного лиходія». Імена — це назви музичних жанрів, бібопа і рокстеди відповідно.

• Бакстер Стокман — це божевільний учений, що відрізнявся особливою ненавистю до тварин, створив мышероботов — це маусеров, убивць щурів і черепах.

• Картер — це байкер, який знайшов самостійно притулок черепашок, щоб вдосконалювати свої бойові мистецтва у Сплинтера. Випадково обливши себе мутагеном, отримав можливість перетворюватися в жовтого силача.

• Лорд Дрегг — це інопланетний воєначальник, який використовує сверхразвитые технології. Видає себе за космічного благодійника, однак насправді будує плани поневолення Землі. Основний ворог черепашок протягом останніх двох сезонів першого мультсеріалу, що прийшов на зміну переможеному Шреддеру.

• Щурячий Король — це з’являється в декількох серіях персонаж, зазвичай виконує роль антагоніста. Зовні — це людина, що має владу над щурами.

• Усагі — це молодий кролик самурай. потрапив в світ черепашок з іншого виміру. Був учасником битви Нексуса і другом Леонардо.

• Хан — це права рука Шреддера, ватажок банди «Пурпурові дракони».

Дивитися Черепашки ніндзя мутанти онлайн безкоштовно з 1 по 10 сезони.

Короткий опис статті: дивитися приколи онлайн На сайті Multiky.ru Ви можете дивитися мультфільми онлайн безкоштовно: радянські мультфільми онлайн, вітчизняні мультфільми онлайн, зарубіжні мультфільми онлайн, російські мультфільми онлайн, мультфільми для дорослих онлайн, музичні мультфільми онлайн, фільми онлайн, фільми онлайн та інші мультфільми абсолютно безкоштовно, мультфільми, онлайн, безкоштовно, радянські, російські, зарубіжні, музичні, дорослих, мультики,

Джерело: Черепашки ніндзя мутанти онлайн — всі серії — дивитися мультфільми онлайн безкоштовно

Також ви можете прочитати