Різне

Джастін Бібер. Хто такий Джастін Бібер (Justin Bieber)

28.06.2016

Джастін Бібер. Хто такий Джастін Бібер (Justin Bieber)

Джастін Бібер. Хто такий Джастін Бібер (Justin Bieber)

Коли я почув, як співає Джастін Бібер, я подумав, що чую голос дівчини

Елайджа Вуд.

Історія Джастіна Бібера – це історія Попелюшки, в якій замість доброї феї виступив Ютуб (Уоutube). Він народився 1 березня 1994 року у канадському місті Лондон. Тобто днями молодому співакові виповнюється 18 років. І ця высокочтимая дата напевно викличе мільйони прихильниць солодкоголосого юнака на вулиці, де вони буду несамовито верещати і громити банери, присвячені En-extremo.

Бібер став популярним в самі короткі терміни. Його славі передувало те, що люди називають «щасливою зіркою». Ще в ранньому дитинстві співак вражав близьких йому людей своєю милозвучною, майже жіночим голосом. І одна з його родичок вирішила записати одне з домашніх виступів хлопчика на відеокамеру і викласти на колиску слави – Ютуб. Після цього вона запросила деяких далеких родичів переглянути відео і дати свої оцінки. В результаті ролик став розходитися по Інтернету зі швидкістю блискавки, і тисячі людей насолоджувалися тонким голосом юнаки. Треба сказати, що нинішня зірка ще кілька років тому заробляла на хліб з маслом, виконуючи нехитрі попсові композиції на ґанку забігайлівки, розташованої неподалік від його будинку.

через Деякий час Джастін Бібер отримав власного продюсера – Скутера Брауна, який у 2008 році організував його зустріч з двома претендентами на майбутні мільйони, які так і світилися в самому найближчому майбутньому. Зустріч відбулася в Америці, в штаті Джорджія. Тут у великому портовому місті США – Атлантік-сіті боротьбу за співака вели знаменитий афроамериканський співак Ашер і не менш знаменитий Джастін Тімберлейк. З останнім Бібера споріднювала неймовірна везучість і такий же блискавичний кар’єрний зліт. І так само, як Тімберлейка, Бібера надзвичайно обожнюють дівчатка-підлітки.

На продюсерської дуелі переміг Ашер. Він запропонував Біберу набагато більш вигідні умови, і той за рекомендацією свого промоутера – Стоуна погодився. Ашер відразу зрозумів, що молодому співакові не варто змінювати себе і починати співати щось видатне. Ще під час «ютубовскіх» і «крылечных» виступів Бібера слухали тільки молоді дівчатка 12-15 років. Відповідно і, будучи мегапопзвездой, канадський вундеркінд теж повинен орієнтуватися на цю аудиторію. Що Джастін робить ось уже другий рік. Він активно спілкується в соціальних мережах, де кількість його друзів наближене до 20 млн, і викладає деякі відеоролики зі своїм виконанням на Youtube, в якому їх вже переглянули близько двох мільярдів разів.

Сьогодні Джастін Бібер йде по стопах багатьох видатних акторів і співаків. Сладкоголосость, яку порівнюють з співочими даними Елвіса Преслі і Аліси Кіш разом узятих, вивела його на шлях до творчих зірок. І як багато зірок шоу-бізнесу, Джастін, після присудження йому провідною премії Греммі, всерйоз і надовго зайнявся шоу-бізнесом. Тепер він ще й випускає парфуми під власним лейблом. Побажаємо йому удачі в цій нелегкій справі.

Короткий опис статті: уоutube ru Коли я почув, як співає Джастін Бібер, я подумав, що чую голос дівчини
Елайджа Вуд.

Історія Джастіна Бібера –… Джастін Бібер. Хто такий Джастін Бібер (Justin Bieber)

Джерело: Джастін Бібер. Хто такий Джастін Бібер (Justin Bieber)

Також ви можете прочитати