приколи з тваринами

Фото приколи з тваринами

29.05.2015

Фото приколи з тваринами

Іноді тварини ведуть себе як люди. А може, вони і відчувають себе людьми? Дивіться справжні фото приколи з тваринами.

У дитинстві багато хто з нас думали, що тварини потай від нас ведуть себе точно так само, як і люди. В мультиках ми завжди бачили, що всі тварини, як мінімум, розмовляють людською мовою, а, як максимум, вміють навіть доїти корову, як кіт Матроскін.

Але ось, коли ми вже виросли, то зрозуміли, що насправді все відбувається не зовсім так. Скубі-ду, Вінні Пух і Гарфілд виявилися вигадкою, а дворові коти не розмовляють на звичному нам мовою.

Проте ми з’ясували, що все не так вже й погано. Можливо, у дитячих мультиках було трохи більше правди, ніж нам розповідали? Ми зробили підбірку фото приколів з тваринами, які доводять, що наші пухнасті друзі не такі вже й прості, якими здаються.

Котик вирішив позасмагати на пляжі. Йому не вистачає лише коктейлю у правій лапі.

А цей милий котик дивиться телевізор, але, схоже, там сьогодні не показують нічого цікавого.

Холоднокровная жаба вирішила погрітися на сонечку, забралася на пеньок і всілася як людина.

Короткий опис статті: приколи з тваринами Смішні тварини іноді ведуть себе як люди. Милі котики засмагають на пляжі, а собаки сидять в Інтернеті. Дивіться фото приколи з тваринами на vkurse.co тварини, приколи з тваринами, котики, котик, приколи, фото приколи, фото приколи, картинки котики, котики фото, смішні котики, милі котики, смішні тварини

Джерело: Фото приколи з тваринами — vkurse.co

Також ви можете прочитати