скачати відео приколи

Фото приколи

01.07.2015

Посміхаємося.

Він:давай виправимо) Завтра приїду, з мене як завжди))

Вона:Що як завжди?

Він:Ну мартіні і презервативи)

Вона:Вообщето я її чоловік. Трахатся хочу бо в неї місячні. В асі її сиджу потамучто пароль від своєї забув. але привіт я їй обов’язково передам.

Ігри на робочу суботу, коли працювати не пре

Фото приколи

 1. До компу підключається друга мишка (ніяких проблем!), відкриваються два будь-яких вікна провідника, і противники, керуючи курсором, повинні закрити вікно суперника. На ноут можна грати навіть утрьох.
 • Два співробітника, які сидять лицем до лиця (один не бачить екрана іншого) перемикаються пахвами. Тобто мишку одного включаємо в комп іншого і навпаки. В обох відкривається тільки одне вікно (наприклад, Провідник). Завдання: закрити вікно суперника швидше.
 • А от невеликі програмки, якими можна підколоти колег по роботі:

  Маленький безпечний прикол для компа. При запуску вискакує картинка Windows Must Die. Прибрати її можна натиснувши alt+ctrl+del і завершивши роботу програми.

  Приховує іконки, system tray, кнопку пуск. Є функція «Показати».

  Через кожні 5-10 секунд чути противний звук :))

  Комп’ютерний прикол з шаленими мишами.

  Короткий опис статті: завантажити відео приколи Фото приколи і приколи з гумором. Смішні картинки і прикольне відео.. Новину — Фото приколи — Ну і пики (117 фото) — фото приколи картинки гумор приколи фотоприколи Фото приколи — Ну і пики (117 фото) — фото приколи картинки гумор приколи приколи , фото приколи, картинки, гумор, приколи, приколи

  Джерело: Фото приколи — Ну і пики (117 фото) — фото приколи картинки гумор приколи приколи

  Також ви можете прочитати