Різне

Гра Слизарио грати онлайн в Слизар іо

18.07.2016

Гра Слизарио
Їжа – основа життя Слизарио

Сучасний ігровий ринок настільки виріс в плані технологічного зростання, що ми можемо отримувати гри Слизар іо з чудовою графікою і безмежними просторами. Але, прогрес виявився причиною того, що розваги в стилі «проходняк» перестали цікавити нас. Потім пішла хвиля простеньких ігор, які створені з душею, але в досить звичному форматі. Саме вони стали тими розвагами, в які грають сотні тисяч фанатів, готових насолоджуватися геймплеєм довгий час. А однією з таких грандіозних новинок є Слизарио, що пропонує людині взяти на себе роль звичайного голодного черв’яка, який готовий боротися до останнього подиху заради їжі та розвитку.

Правила

Це аркадное пригода, де вам належить активно поїдати чарівні згустки енергії, а так само розвиватися. Будучи невеликим створенням, пересувайтеся по рівню, проковтуючи світяться кульки. Це дасть вам набирати вагу, подовжуватися і бути набагато могутніший, ніж недруги. Так, у вас буде величезна кількість різних суперників, які будуть займатися аналогічною справою, попутно намагаючись перешкодити вам. Але, незважаючи на те, що з вигляду ви здаєтеся беззахисним, але битися зі своїми конкурентами можна буде ефективно. Ці тварини мають міцне тіло, але тендітну голову. Грати в Слизар іо онлайн слід обдумано: створюйте ситуації, які змусять ваших опонентів врізатися і лопатися, розкидаючи по всій локації всі свої з’їдені магічні сфери, які можна відразу ж поглинути в свою користь. Крім того, спеціальна здатність, що дозволяє на короткий проміжок часу прискорюватися, розширюючи розширити спектр тактичного взаємодії зі своїми ворогами.

Втім, якими б не були можливості, змагатися з іншими користувачами буде не так просто, так як ними управляють уважні і такі ж спритні, як ви, геймери. Доведеться постаратися, щоб домогтися успіху! Таким чином, вам потрібно протриматися як можна більше і ні разу не загинути, тільки так можна буде встановити рекорд і зайняти лідируюче місце в таблиці найуспішніших.

Додаткові елементи

Якщо ви вирішили серйозно грати в Слизарио, то вам стане в нагоді хитрий мод для даного додатка. Так, це браузерна аркада, тому плагін необхідно інсталювати до себе в браузер. Що він дасть? Все просто, він допоможе втілювати різноманітні варіанти оформлення свого черв’яка. Ви можете вибрати абсолютно будь-який з доступних скінів і зіграти за унікального черв’ячка. Самі розробники хочуть придумати «фішку», яка дозволить малювати і додавати в проект скіни власного виробництва. Така захоплююча ідея, і вона значно збільшить і без того високий показник популярності.

Онлайн гра Слизарио дуже цікава, і анітрохи не набридає навіть після десятків годин, проведених за неї, відмінно підходить для людей будь-якого віку. Ми рекомендуємо для обов’язкового ознайомлення!

Короткий опис статті: відео в ютубі Крута гра Слизарио це продовження всім відомої агарио. Ви можете грати в них безкоштовно на нашому сайті.

Джерело: Гра Слизарио грати онлайн в Слизар іо

Також ви можете прочитати