онлайн приколи

Ігри Приколи онлайн грати, скачати безкоштовно

07.07.2015

Стрілялки

Головна / Безкоштовні флеш ігри онлайн Приколи

Приколи онлайн

З назви розділу відразу стає ясно, що в ньому зібрані найбільш цікаві та веселі розваги. Кращі прикольні в цьому розділі нашого каталогу можна розділити на кілька типів. Тут ви можете не тільки спробувати себе в прості і веселі приколи з елементами квестів і продуманої лінією сюжету.

Що до простих флеш, так їх проходження може зайняти кілька хвилин в буквальному сенсі цього слова. Наприклад, така онлайн гра як «Камінь ножиці папір», яка відома всім. Досить простим, але в той же час цікавим є прикол в якому вам потрібно вгадати красива дівчина зображена на фото або не дуже.

Ігри онлайн прикольне бувають різного типу, є скромні пустощі, а є і відв’язні. Приміром, прикол де в головній ролі є чайка, яка пристає до туристів на пляжі або голуб, який змушує людей ходити по тротуару. Але існують і інші. Наприклад,«J2O» яка оповідає про тяжке життя гуляк в барах. Складність полягає в тому, що з кожним келихом пива, керувати п’яним тілом стає все важче. Найголовніше — не впасти! Алкоголізм, в одному з випадків, страждає навіть сам Санта-Клаус.

Більш складні, але й більш прикольні вимагає великих зусиль для того щоб пройти їх. Значна кількість «шняг», у розділі, присвячені підглядання за дівчатами. Ситуації, в яких це можна зробити багато. Наприклад, шпигун, не кидає своє хобі, навіть у лікарні. Ви можете підглядати за прекрасною статтю в ресторанах, магазинах, офісах і інших громадських місцях. Тим не менш, для досягнення мети необхідно виконати ряд дій з предметами в кімнаті. Інші безкоштовні приколи надають можливість спостерігати пікантні ситуації, ви виступаєте в ролі папараці — завдання зняти цікаві моменти. Ви зможете скачати ігри такого плану на свій телефон і комп’ютер, щоб запускати не виходячи в мережу, це дуже зручно, скажімо коли ви їсте в метро і можливість грати онлайн просто немає.

Деякі з розробок жанру дозволяють вам стати детективом, який розслідує перелюб. Повірте, кількість забавних ситуацій, не зменшується навіть у житті серйозних людей. Так само ви можете грати в приколи і спробувати завоювати увагу протилежної статі під час круїзу або в ресторанах, і навіть в ліфті! Коротше кажучи, приколи це дуже цікаво і захоплююче. Є й симулятор стоматолога хірурга, який здійснює операції на плюшевого кролика. Існує забавні битви, в яких змагаються кандидати в президенти Обама і Клінтон. Таким чином, цей розділ нашого сайту буде цікавий як для дівчаток так і для хлопчиків будь-якого віку.

На Ser-game.ru завантажити дуже просто, достатньо натиснути «завантажити» і вуаля, завантаження вже закінчилася, запускайте коли вам захочеться-і вперед! Всі ці розваги розроблені спеціально для того, щоб ви могли відпочити від нормальностей які оточують нас в повсякденному житті. З нами ви можете побути тим, ким ніколи не будете в житті. Грати онлайн як лікар, детектив або навіть танкіст.

Ну а ми бажаємо вам гарного настрою і приємного часу препровждения.

Короткий опис статті: приколи онлайн Ігри Приколи онлайн грати, скачати безкоштовно Ігри Приколи онлайн грати, скачати безплатно

Джерело: Ігри Приколи онлайн грати, скачати безкоштовно

Також ви можете прочитати