ігри приколи

Ігри приколи онлайн

24.06.2015

Онлайн ігри приколи
Прикольні ігри

Людина, що володіє почуттям гумору, ніколи не образиться на жарт, яку з ним зробили. Але ж є і такі індивіди, хто жартів зовсім не розуміє, більше того, сприймає їх як особисту образу і приниження для своєї «персони».

Для того, щоб в повній мірі насолодитися різними приколами над своїми ровесниками, друзями, вчителями і батьками, колегами по роботі, та й просто «відірватись» по повній і створені захоплюючі й цікаві ігрові розділи даної тематики.

Ігри приколи охоплюють різні сфери діяльності і відпочинку людей, а тому ти зможеш вибрати для себе будь-якого персонажа, над яким можна буде «познущатися» і пожартувати, скільки душі завгодно. Наприклад, тобі не подобається той чи інший герой фільму, а, може естрадний виконавець, або політик, або продавщиця в сусідньому магазині. За допомогою простого кліка мишки знайди подібний персонаж у своїй грі і насолоджуйся по повній! Хочеш, загримируй його так, що, крім сміху, він вже нічого викликати не зможе. Ну а якщо ти «заплетешь» косички серйозного і суворому «дяді», або одягнеш на відомого політика жіночий одяг, або «познущаєшся» над шкідливою учителкой, яка постійно викликає тебе до дошки і ставить погані оцінки, настрій твоє відразу підніметься, а твій нестримний сміх приверне увагу твоїх батьків або друзів. До речі, в ці прикольні ігри можна буде пограти і всім разом.

Короткий опис статті: ігри приколи Безкоштовні ігри приколи допоможуть тобі посміятися над тим, над чим у реальному житті сміятися не прийнято. флеш ігри Прикольні ігри, флеш ігри, флеш ігри, флеш ігри Прикольні ігри, флеш-ігри

Джерело: Ігри приколи онлайн

Також ви можете прочитати