приколи картинки

Картинки на аву. Картинки на аву: красиві, прикольні і різноманітні картинки і фото на аву прикрасять вашу сторінку в соціальній сіті новим прикольним аватаром.

02.05.2015

6

Останні коментарі

Демотиватори — це плакат з зображення в чорній рамці з коментованому слоганом чи цитатою.

Спочатку такі постери з’явилися як пародія на мотиватори. Найчастіше мотиваційні плакати були нудні і нецікаві і тому багато почали їх пародіювати і подібні пародії з часом почали називати демотиватори. Демотиваційні постери навпаки ж вийшли цікавими і веселими, чим і стали дуже популярні і з космічною швидкістю поширилися по всьому інтернету.

Сьогодні одним з найбільш популярних форм вираження своєї думки і ставлення до подій які відбуваються навколо нас є саме демотиваційні постери.

найпопулярнішими є постери на таку тематику як демотиватори зі змістом. демотиватори про любов. демотиватори про життя, дружбу та, звичайно ж, різноманітні демотиватори приколи про політиків, міліцію і тварин.

На сьогоднішній день демотиватори вже перестали бути пародією на плакат, а стали вони чимось більше. ніж те, що може зробити нас і світ краще.

© 2011 Всі права захищені. При копіюванні і републікації статті посилання на першоджерело обов’язкове.

6 / 0,370 / 29.77 mb

Короткий опис статті: приколи картинки

Джерело: Картинки на аву | Картинки на аву: красиві, прикольні і різноманітні картинки і фото на аву прикрасять вашу сторінку в соціальній сіті новим прикольним аватаром.
6

Також ви можете прочитати