приколи картинки

Картинки та приколи з Diablo 3

24.06.2015

Diablo приколи

довгий час через наші криві прямі руки і після стількох місяців очікування, що супроводжувалися биттям всього на світі, ми, нарешті, запускаємо Diablo-на розділ wowlol.ru. Дизайн розроблений внутрішніми зусиллями (буде поліпшуватися і доповнюватися), а наповнення буде проводитися через нашу настільки улюблену і просту у зверненні стандартну форму додавання перлів .

У цьому розділі буде представлено все, що стосується трилогії (на даний момент) Diablo, а саме: приколи, жарти, кумедні картинки, цитати, комікси, відео та інший-інший гумор. Багато чого з цього буде переведено на російську мову за старою-доброю традицією wowlol.ru.

На жаль, даний розділ в RSS не внесено і подписатьтся на нього неможливо, але в майбутньому, ймовірно, підписка стане можлива. Головне, пам’ятайте, що на wowlol.ru весь контент, який представлений на його сторінках, доступний для всіх і кожного, без будь-яких ускладнень: все безкоштовно і без реєстрації

Diablo картинки

тут будуть Розміщуватися картинки, так чи інакше відносяться до серії Diablo. Вже на старті буде доступно близько двох сторінок матеріалів, надісланих нашими дорогими читачами, які були дбайливо збережені і відкладені для запуску Diablo розділу. Всі изобаржения будуть отримувати наліпку «wowlol.ua» (вона ж ватермарк) у запобігання крадіжки або уведення матеріалу з нашого сайту без вказівки на нього посилання. Частина картинок, що буде представлена у високому дозволі, буде клікабельним. Надалі, якщо розділ знайде якусь популярність або спільнота забажає ще більше «хліба і видовищ» (DiabloARTDiabloFAP), то більш, ніж ймовірно, дані розділи з’являться на сторінках wowlol.ru. (тим більше, що наша косорукая MK-резус мавпочка нарешті розібралася з php-кодом )

І, наостанок

Не забувайте, що wowlol.ru — ресурс багатогранний і багатий на внутрішню «культуру». Вже зараз ви можете помітити, що наш топ перлів (він же топ 50 приколів wowlol.ru ), який багатий на гумор, як ніколи, ви можете висловитися в коментарях. можете відвідати форум і почати переписку з керівництвом wowlol.ruwowlol team, а також, безпосередньо, поговорити на будь-які, навіть абстрактні від тематик сайту, теми. Для зворотного зв’язку скористайтеся нашою сторінкою wowlol FAQ. вплив якої поширюється і на Diablo-підрозділ.

Наш збірник працює вже досить довгий час. Ми безмежно вдячні всім нашим читачам і, з Вашої ж допомогою, намагаємося зробити все, щоб зробити WoW (а тепер і Diablo) яскравішим!

Короткий опис статті: приколи картинки Розділ вовлола, в якому зібрані картинки і приколи з гри Diablo 3 d3, diablo 3, діабло 3, картинки, приколи

Джерело: Картинки і приколи з Diablo 3

Також ви можете прочитати