Картинки з написами безкоштовно. Можна скачати картинки з текстами, віршами і написами не тільки про кохання.

09.05.2015

Картинки з написами.

Вітаємо! На цьому сайті є картинки з написами і тільки. Всі зображення з текстами та віршами можна завантажити безкоштовно. Подібні картинки можна відправити на стіни вконтакте друзям, подругам, тим кого любите. Кращий спосіб визнання в любові — сказати про свої почуття самостійно дивлячись в очі. А якщо ви не впевнені, що потрібно зробити, це саме так, то можете скачати картинки з написами з цього сайту і відправити своїй другій половинці. Також можна надіслати посилання з потрібним зображенням прямо на цей сайт.

Новинки картинок з написами:

Також на сайті є картинки з написами для друзів, приколами і смішними фотками. Дуже вітається додавання самостійно створених зображень з текстами, віршами та цікавими фразами. Гортайте сторінки сайту, переглядайте та скачивайте безкоштовно картинки з написами. І не забудьте зробити світ яскравішим — додати свої зображення. До речі, особливо уважним можна дивитися повний список зображень, для цього натиснути на помаранчеву посилання-картинку в лівому нижньому кутку.

Рекомендуємо сайти схожого напрямку від творців ImageText.ua:

photowords.ru — дизайнерські картинки з написами;

zverisha.ru — написи на картинках з тваринами.

Новини сайту:

4.06.14 — Покращення функціоналу створення — додали попередній перегляд шрифтів, тепер не потрібно перебирати всесь список, досить поглянути і вибрати потрібний номер шрифту. Змінили розташування і зовнішній вигляд кнопки зміни параметрів, тепер не потрібно шукати внизу, і не потрібно перегортати сторінку, щоб на неї натиснути.

26.09.13 — Поповнення бази даних — створили і додали на сайт близько 650 унікальних дизайнерських картинок з написами.

27.12.12 — Створення картинок з текстом — протестували працездатність функціоналу щодо створення картинок, тепер працює в штатному режимі, посилання з’явилася в шапці сайту.

27.12.12 — Відгуки і пропозиції — вбудований функціонал, що дозволяє оцінити роботу сайту, залишити відгук і предолжение. Посилання зліва.

16.02.12 — За численними проханнями і завдяки питань «як скачати картинку? » в коментарях — додали функцію скачування зображень. Посилання на скачку тепер є під кожним зображенням на сторінках перегляду.

Короткий опис статті: приколи картинки Збори картинок з написами. картинки з написами завантажити безкоштовно.

Джерело: Картинки з написами безкоштовно. Можна скачати картинки з текстами, віршами і написами не тільки про кохання.

Також ви можете прочитати