ютуб приколи

Майнкрафт приколи відео на ютуб

29.06.2015

Відео приколи в Майнкрафте

Майнкрафт приколи відео на ютуб користуються в даний час величезною популярністю. Їх дивиться велика кількість глядачів, які знаходяться в пошуку смішних жартів та веселих ситуацій, що відбуваються з гравцями в світі пісочниці. Дана добірка цікавих відеороликів, представлена на сторінці, включає в себе такі анімаційні проекти, як «Чому кріпери вибухають» і «якби Нотч вбив Херобрина». Весь майнкрафт приколи відео на ютуб російською мовою, тому ви легко зможете оцінити чудовий гумор авторів, які створили ці популярні ролики.

У першому ролику головну роль відіграють такі монстри, як кріпери. Автор забавного ролика наочно демонструє глядачам, чому кріпери завжди вибухають, коли підходять до ігрового персонажу. Звичайно ж, розповідь у відеоролику, як і в інших, йде в жартівливій формі.

Якщо ж говорити про криперах серйозно, то вони доставляють головний біль у грі багатьом користувачам незалежно від їх рівня. Ці безшумні зелені монстри дуже часто підкрадаються до ігровим персонажам з-за рогу і вибухають, вбиваючи його або ж завдаючи величезної шкоди здоров’ю. Вибух відбувається через півтори секунди після того, як моб підходить до персонажа на відстань до 1 блоку. У багатьох випадках гравцям вдається уникнути пошкоджень, так як радіус вибуху кріпера не такий великий, як у ТНТ. Однак кріпери здатні завдавати шкоди не тільки персонажу, але і блокам, які стоять поруч з ними. Саме тому не слід наводити цих зелених вибухонебезпечних істот до себе додому.

На відміну від зомбі і скелетів, кріпери цілком добре почувають себе під палючим майнкрафтоским сонцем і не згорають. Також вони не втрачають активності в світлий час доби, як павуки, тому представляють велику небезпеку, як вночі, так і вдень. Однак, незважаючи на те, що криперам не страшні сонячні промені, вони все ж не можуть генеруватися при рівні світла більше семи.

Майнкрафт приколи відео на ютуб

Короткий опис статті: ютуб приколи Кілька прикольних відеороликів за тематикою гри Minecraft. кріпери, персонажу, тому, такі, які, монстри, час, Однак, відеороликів, вибухають, приколи, відео, гравцям, багатьох випадках, пошкоджень, уникнути, вдається, вибуху, здатні

Джерело: Майнкрафт приколи відео на ютуб

Також ви можете прочитати