приколи відео онлайн

Містичні приколи онлайн

14.05.2015

Містичні приколи онлайн

Містичні приколи онлайн

Стань пророком – шокуй – один з трьох жартівливих приколів-розіграшів онлайн для несерйозного проведення часу. Пропонуємо Вам побути пророком для Ваших друзів.

Механізм розіграшу простий. Згадуєте якусь недавнє значуща подія в житті людини, якого хочете розіграти. Ми, заднім числом, формуємо пророцтво. Це для того, щоб його вразило, що подія була точно передбачити. Тепер, беріть його тепленьким і передбачайте на майбутнє все, що Вам заманеться :)
він вже буде вірити.

Містичні приколи онлайн

Читання думок – картковий фокус онлайн.

Так можливо чи ні читання думок на відстані? Давайте спробуємо, а про результати вже судіть самі. Загадайте будь двухзначное число.

Містичні приколи онлайн

Ваші таємні бажання – ще один жарт-ворожіння онлайн, до серйозних ворожінь не має ніякого відношення.

Просто напишіть, що-небудь. Програма проаналізує фонетичний забарвлення тексту, що вводиться, і пробує видати Ваші найпотаємніші думки і бажання.

Короткий опис статті: відео приколи онлайн Містичні приколи онлайн – три жартівливих приколів-розіграшів для несерйозного проведення часу. Стань пророком – пропонує Вам побути пророком для Ваших друзів. Читання думок – картковий фокус онлайн. Ваші таємні бажання – ще одне жартівливе ворожіння, угадывающее Ваші думки. містичні приколи онлайн, безплатно

Джерело: Містичні приколи онлайн

Також ви можете прочитати