приколи

Мобинтон.Ру

19.06.2015

Прямий ефір
Голосові листівки

Сьогодні, в століття цифрових технологій, існує можливість відправити знайомому не просто листівку, а щось набагато більш яскраве і запам’ятовується – голосове привітання.

Прямо з нашого сайту ви можете надіслати звукову листівку, вибравши її з великого списку. Тут ви знайдете щирі, зворушливі поздоровлення та приколи, тексти для чоловіків, жінок і дітей, для людей старшого віку і дуже молодих. Надіслане повідомлення можна прослухати на мобільному або звичайному міському телефоні. Це насправді дуже зручно: переглядаєте рубрикатор, вибираєте відповідну листівку, відправляєте її, і через кілька секунд адресат вже слухає послання.

Ви напевно стикалися з ситуацією, коли хотілося незвично привітати свого знайомого, друга, коханої людини, але ніяких ідей не приходило в голову. Наші листівки прийдуть на допомогу – вам не доведеться болісно роздумувати над словами привітання, адже маса текстів, веселих пісеньок, прикольних жартів і запальних розіграшів вже придумані і записані, а вам потрібно тільки

надіслати їх.

Можливо й таке: ніякого свята немає, але вам дуже хочеться здивувати і розсмішити людину. На сайті ви знайдете величезну кількість веселих, дотепних повідомлень, які нікого не залишать байдужим. Випадкове подія, асоціація можуть стати приводом для такого послання, а буря емоцій вашому знайомому забезпечена!

Тут немає нічого неможливого, адже вашого друга, колегу або самого близької людини може привітати знаменитість, наприклад, Путін, Равшан, Боря Моїсеєв або віртуальна знахарка Єфімія. При цьому кожен з цих персонажів звернеться до адресата по імені.

Всі листівки розділені за темами: є привітання з днем народження, іменинами і іншими святами, є жарти та розіграші. Послання недбайливим студентам, лихачам-водіям, представникам різних професій – у розділах багато цікавого. Смішні і романтичні привітання порадують, якщо потраплять «точно в ціль», будуть приурочені до якоїсь події, відправлені вчасно.

Ваш друг, родич, співробітник або кохана людина відзначає день народження? Не чекайте вечірки, відішліть привітання прямо зараз, а всі теплі слова від себе скажіть трохи пізніше. Серед безлічі подарунків, привітань і тостів ваше послання напевно не загубиться і залишить слід у душі іменинника.

Вам важко зізнатися в своїх почуттях? Спробуйте відправити коханій листівку-зізнання, листівку-симпатію, і, можливо, ваші відносини вийдуть на новий рівень.

Хтось із ваших друзів або родичів зараз далеко? Нагадайте цій людині про себе, привітайте зі знаменною подією, просто розсмішіть, надіславши йому голосову листівку.

У вашого приятеля неприємність? Спробуйте підняти настрій одного, відправивши йому листівку-прикол. Це не займе багато часу, але дозволить підтримати людину в тяжку для нього хвилину. Ми зібрали для вас цілу колекцію з кумедних листівок з розіграшами, промовами знаменитостей, веселими пісеньками і навіть пристрасними звуками оргазму! Немає нічого простіше, ніж вибрати відповідне послання, особливо, якщо ви добре знаєте людину, якій воно призначається, і можете передбачити її реакцію.

Даруєте близьким посмішки, гарний настрій, теплі побажання! Пам’ятайте, що кілька щирих слів або грайлива фраза можуть зробити набагато більше враження, ніж громіздкий подарунок і довга застільна мова.

Короткий опис статті: приколи Листівки з днем народження. Віртуальні листівки з днем народження, поздоровлення з святами: День народження, весілля, ювілей, день здоров’я, Будинок 2. Листівки з днем народження коханим, листівки до весілля і ювілею, приколи та розіграші на Mobinton.ru Листівки з днем народження, поздоровлення, листівки, голосові листівки, смс листівки, прикольні листівки, листівки до дня народження, листівки на ювілей, весільні листівки, телефон приколи, новорічні листівки, листівки подрузі, листівки колегам, листівки чоловікові, листівки начальнику, листівки з 23 лютого, листівки з 8 березня, валентинки, визнання в любові у віршах, листівки мамі на Mobinton.ru

Джерело: Мобинтон.Ру — Листівки з днем народження. Віртуальні листівки коханим. Прикольні смс листівки зі святом, ювілеєм, весіллям.

Також ви можете прочитати