Різне

Мультфільм « Фінес і Ферб (1-2-3-4 сезон всі серії) ., дивитися

29.06.2016

« Фінес і Ферб »
Мультфільм Фінес і Ферб (1-2-3-4 сезон всі серії) — дивитися онлайн безкоштовно:

Чудова пора для втілення найнесподіваніших ідей — це літо. І Фінес з Фербом не втрачають часу. Вони не можуть зупинитися, постійно вигадуючи щось нове. Хоч їх характери і протилежні, але вони відмінно ладнають. Спокій і працьовитість Ферба чудово доповнюють експресію Финеса. Але чому-то все що вони створюють, не викликає ентузіазму у Кендес. Сестра просто вважає своїм обов’язком про все доповідати мамі, за що хлопці на неї сердяться. А ще Кендес не може зрозуміти, що ж насправді відбувається. Вона скаржиться, але знайти щось неможливо, і виходить, що вона все вигадала. В таких дивних зникнення замішаний ні хто інший, як Хайнц Фуфелшмерц. Цього божевільного вченого намагається знешкодити секретний агент. А хто ж цей рятувальник? Дивно, але це качконіс Перрі, якого так люблять Фінес і Ферб.

Фінес і Ферб: Різдвяні канікули

Знову Хайнц Фуфелшмерц став причиною неприємностей. З-за його машини, запущеної в переддень Нового року в місті стали озлобленими. А всі злі люди потрапляють у чорні списки Санта Клауса і не отримують подарунків. Щоб якось виправити ситуацію Фінес і Ферб повинні самі забезпечити всіх новорічними сюрпризами.

Фінес і Ферб: Літо твоя пора

День літнього сонцестояння — це чудовий час для подорожей. Адже це найдовший сонячний день. Ось Фінес і Ферб і вирішили зробити його незабутнім. А що може бути краще, ніж подорож по світу? Тим більше, що за головну залишилася Кендес, на яку Лінда Лоуренс залишила всі домашні турботи. Божевільний професор теж вирішив провести вихідні у подорожі і поспілкуватися з донькою Ванессою. Він вважав, що Токіо для цього відмінно підійде. Ну а створити «Великий, Довгий, Кращий літній день всіх часів» для Финеса і Ферба цілком реальне завдання. І хоч не всі вірять в їх сили, головне, що хлопці вірять у себе.

«Mega-mult.ua» — надає можливість дивитися онлайн мультфільми, мультсеріали, аніме, казки, фільми та інше відео в хорошій якості.

Мультик «Фінес і Ферб» з розділів «Дісней. Мультсеріали. Зарубіжні. Мультфільми ». Подивитися усі частини, всі сезони і серії можна без реєстрації. Дивіться також: «Фінес і Ферб: Через другий вимір », Саундтреки і ін, пісні і музику, а також картинки героїв і персонажів з Мультика «Фінес і Ферб » можна пошукати і завантажити безкоштовно через торрент.

Короткий опис статті: йотуб

Джерело: Мультфільм « Фінес і Ферб (1-2-3-4 сезон всі серії) » — дивитися онлайн безкоштовно мультик Дісней

Також ви можете прочитати