Різне

На youtube гроші можна заробити! . Заробити реально!

08.07.2016

Як заробляти на Youtube гроші?

Є маса способів заробити на відео. Можна заробити навіть на нову машину, знявши абсолютно ідіотський ролик на камеру або просто на мобільний телефон. Для цього створено спеціальний проект youtube гроші чекають вас.

Як же за смішний і неймовірно простий відеоролик отримати гроші, яких вистачить на іномарку? Достатньо мати мобільний телефон, відеокамеру або фотоапарат і почати знімати своє цікаве відео .

На youtube гроші можна заробити! . Заробити реально!
Треба пам’ятати, що на youtube гроші не потечуть рікою, коли ви станете порушувати правила, відео має бути саме вашим! Коли дуже необхідні передплатники каналу треба знати, що майбутні передплатники будуть сподіватися на продовження вашої роботи, тобто на одержання нових відео.

Знімайте відео, яке ви самі з цікавістю дивіться. Придивіться, що користується успіхом у глядачів, що вони дивляться найбільше. Ходить така думка, що найбільш успішні відеоролики – це невеликі (2 хвилинні) ролики. Однак це зовсім не правильно. Важливо лишьнеизменно дивувати глядачів. Коли ви хочете показати відео тривалістю всього лише 15 секунд, нехай так і буде. Не створюйте занадто тривалий відео, щоб не глядач не занудьгував.

У будь-якого відео повинен бути цікавий і помітний заголовок, який би відповідав інтересам ваших передплатників. Найголовніші з них — це перші слова. Заголовки повинні бути завжди англійською.

Треба особливу увагу приділити на проставляння позначок до кожного створеного відео. Подивіться як це роблять інші, зайшовши на найкраще відео youtube.

Знімати своє відео потрібно на популярні теми. Необхідно ставити в описі заклик поділитися вашим відеороликом з усіма.

В описі до відео варто вказати посилання на ваш аккаунт в соціальній мережі і на вашому веб — сайт. Але не потрібно «пересолювати», адже якщо наставити багато посилань, ніхто на них не гляне.

Важливо так само написати звернення на підписку прямо у вашому відео: підписатися на минулий ролик і на наступний відеоролик.

Дружите з іншими творцями — найкраще відео youtube. Пізнавайте секрети популярних записів. Знаходьте ще не зайняті ніші, нові ідеї. Ймовірно, на YouTube відвідувачі хочуть знайти те, що не можуть знайти в інтернеті.

Пам’ятайте, що кожен може зняти відео, яке сподобатися багатьом. На YouTube немає необхідності в професійних знаннях оператора. Існують такі ролики, де його творець з гумором кривляється перед камерою. А у нього понад мільйон передплатників!

Чим більше ви підпишіть людей на YouTube, тим легше буде просувати свіжі ролики і ви швидше станете заробляти на відео кожен день!

А ось як отримувати прибуток роблячи манікюр за допомогою фотопринтери. Цікава новина — блогери проти компанії Ів — Роше.

Поділитися в соц. мережах

Короткий опис статті: на youtube створений спеціальний проект youtube гроші чекають вас. Треба пам’ятати, що на youtube гроші не потечуть рікою, коли ви станете порушувати правила. youtube гроші

Джерело: youtube гроші можна заробити! | Заробити реально!

Також ви можете прочитати