Різне

На YouTube зявилася можливість робити GIF-зображення з відео.

30.06.2016

На YouTube з’явилася можливість робити GIF-зображення з відео
Ролик можна нарізати на анімовані зображення

На YouTube зявилася можливість робити GIF-зображення з відео.
YouTube потихеньку викочує можливість експортувати відео в формат анімованих GIF-зображень. Офіційної заяви поки не було, новинку першим помітив Енді Байо.

Поки що функція доступна не скрізь. Приміром, на GIF можна покришити будь-яке відео каналу PBS Idea Channel (хоча б це ). Досить натиснути на кнопку «Поділитися»/Share, щоб побачити підпункт GIF.

Створювати джифки легко: треба лише вибрати початкові і кінцеві точки, щоб отримати на виході анімовану картинку. Ще є можливість розміщувати написи, можна поставити текст зверху і текст знизу.

Функція працює дуже швидко, все відбувається прямо на сервери YouTube.

На YouTube зявилася можливість робити GIF-зображення з відео.

Раніше створювати джифки з роликів на YouTube доводилося з допомогою сторонніх сервісів. Якщо відеохостинг вирішить викотити функцію для всіх публікацій, десятки подібних ресурсів втратять свою відвідуваність. Ще можна встановити спеціальні програми, які записують певну область екрану. Попит на них теж може впасти.

Офіційного анонса ще не було, але якщо YouTube введе в себе таку функцію, варто очікувати бурхливого зростання кількості GIF в Інтернеті.

GIF — це не найкраще рішення для зберігання анімації. Є навіть сервіси. які конвертують GIF-зображення доступний для показу усіма основними браузерами формат WebM. При цьому розмір файлів зменшується в кілька разів, а якість не змінюється. Можливо, нова функція спізнилася на кілька років.

Короткий опис статті: на ютубі Ролик можна нарізати на анімовані зображення
YouTube потихеньку викочує можливість експортувати відео в формат анімованих GIF-зображень. Офіційної заяви поки не було,… YouTube, GIF, GIF-анімація, сервіси, нові функції

Джерело: YouTube з’явилася можливість робити GIF-зображення з відео / Geektimes

Також ви можете прочитати