Різне

Накрутка коментарів YouTube. Коментарі YouTube com

30.06.2016

Накрутка коментарів в YouTube. Як додати і подивитися коментарі на Ютюб?

Накрутка коментарів YouTube. Коментарі YouTube com
Безкоштовна і платна накрутка коментарів YouTube. Як додати і подивитися коментар на Ютюбі?

Youtube коментарі

Коментарі до фільмів, викладених на YouTube, можуть підвищувати популярність каналу, або навпаки, формувати негативне ставлення до нього. Власників акаунтів більше цікавить, як видалити залишені користувачами коментарі. Похвальними вони бувають рідко, а жартівників знаходиться багато. Зробити привабливим свій канал допоможе наступна стаття .

З 2006 року сервер youtube належить Google. З коментарями, написаними до того, нічого не можна зробити. Але їх мало, і на сучасні канали старі Ю тюб коментарі не впливають. З 2013 року на Y ouTube додати коментарі дозволено лише власникам акаунтів Google+. Після того, як від них стали вимагати зазначення дійсних паспортних даних, виникло різке невдоволення користувачів і зменшилася кількість охочих обзавестися таким записом. Накрутку в YouTube ви можете зробити за допомогою нашого сервісу .

Тепер (2015 рік) ситуація змінюється в реальному часі. Компанія Google відключає інтеграцію акаунтів Google + та Інтернет-сервісів на зразок YouTube. Для ідентифікації користувача знадобиться звичайний акаунт Google. З нього можна створювати канали youtube, лишати коментарі, і багато чого ще. Зв’язок Google + і відеохостингу розривається, Y ouTube коментарі не з’являються на користувальницької сторінці Google + і опубліковане в соціальній мережі не відображається на youtube. Акаунт Google + поки не слід видаляти, інакше разом з ним буде видалено відеоканал.

Хоча Google+ розцінюється як втручання в приватне життя, необхідність ідентифікації покращувала якість коментарів в youtube. Користувачі побоювалися залишати лайливі, що ганьблять і агресивні запису. Ютюб коментарі після скасування прив’язки до Google+ ризикують знову перетворитися на головний біль для власників каналів, як багато років тому. В даний момент на Y ouTube додати коментарі — краще трохи поекспериментувати, правила змінюються. Збільшити позитивні відгуки, іншими словами, лайки до ваших роликів можна, перейшовши за посилання .

Як подивитися свої коментарі на Youtube

Щоб переглянути все і відразу — такої можливості немає. Допомагає пошук та історія недавнього спілкування в соціальній мережі, якщо втрачено посилання до сторінок, де були залишені коментарі.

Видалення коментарів на Youtube

Безкоштовна і платна накрутка коментарів YouTube. Як додати і подивитися коментар на Ютюбі?

Коментарі YouTube.com можна видаляти, і це найбільше цікавить користувачів. Допускається безумовне видалення власних коментарів, залишених користувачем під чужим відео. Також видаляються коментарі, написані іншими на відео власника облікового запису, але тільки по одному за раз. Існує спосіб домогтися і видалення будь-яких коментарів на будь-яке відео (чуже) — відзначати їх як спам. Якщо багато користувачів так вчинять, і набереться необхідна кількість голосів, коментарі YouTube.com автоматично видаляються.

Для видалення свого коментаря на чужому каналі потрібно зайти на сторінку з відео. Виявити її можна в історії переглядів в своєму профілі. Потрібно клацнути в полі «All comments» і з’являться всі коментарі до цього відео. Після кліка на маленькому трикутнику праворуч від обраного коментаря, з’явиться опція «remove this content», після натискання цієї кнопки він і буде видалений (видаляти можна тільки свої).

Вийти на сторінку з відео можна і просто набравши її адресу в браузері. Але без входу в меню «All comments» можна лише повідомити про спам або порушенні, а не видаляти коментарі.

Чужі коментарі до свого відео видаляються аналогічно. Якщо з’явився користувач, регулярно залишає нецензурні запису, на нього можна поскаржитися, повідомивши про порушення адміністраторам або забанити цього користувача на своєму каналі. Такі опції пропонує меню, крім видалення коментаря. Щоб коментарі були як можна більш позитивними, прочитайте кілька порад по просуванню відео в YouTube.

Накрутка коментарів на Youtube

Крім того, як подивитися свої коментарі на YouTube. користувачів часто цікавить накрутка коментарів YouTube. Ця проблема вирішується позитивно. Youtube можна за гроші накрутити за допомогою пропонують таку послугу в Інтернеті. «Жива» накрутка найбільш ефективна і безпечна, виключені репресивні заходи з боку адміністрації сервісу. Оплата невелика — порядку декількох рублів за коментар. Для великого прибуткового каналу це дрібниця. Накрутити живих передплатників на канал в YouTube можливо при переході до даного розділ .

Накрутка коментарів YouTube за допомогою спеціальних програм сумнівна. Якщо пропонують подібний софт, варто поставитися до нього скептично. Викритий у зловживаннях канал можуть прикрити, і власник понесе збитки, пропорційні його популярності.

Короткий опис статті: сайт ютуб Безкоштовна і платна накрутка коментарів YouTube. Як додати і подивитися коментар на Ютюбі? ютюб коментарі, накрутка коментарів youtube, youtube коментарі, коментарі youtube com, youtube додати коментарі, як подивитися свої коментарі на youtube

Джерело: Накрутка коментарів YouTube. Коментарі YouTube com

Також ви можете прочитати