Різне

Нщгег це youtu.

18.07.2016

Нщгег це youtu.
стрічка Atom
» нщгег » — Ви, ймовірно, хотіли написати » youtu «, але забули поміняти розкладку. (Натисніть на посилання, щоб виконати пошук Google по цій фразі)

Вітаємо Вас!

На цю сторінку, як правило, потрапляють ті, хто почав набирати будь-який текст або адресу URL, забувши при цьому перемкнути розкладку клавіатури.

Не варто переживати, це рано чи пізно трапляється з усіма користувачами, пишуть кирилицею. Ми теж не раз сердилися на себе, побачивши у вікні пошуковика закарлючки, замість потрібного слова. Що ж, для того, щоб вписати щось по-російськи, треба весь час пам’ятати про те, щоб поміняти розкладку!

Саме це прикра обставина послужило причиною створення даного сайту. Після чергового сліпого вписування «цшлшзувшф» замість wikipedia ми вирішили покласти кінець своїм мукам, а також мукам інших користувачів, створивши цей інтернет-сервіс — каталог помилок. А оскільки для програміста від появи ідеї до працюючого сайту шлях не далекий, то ось перед Вами — результат наших праць.

DCDE — це сайт для тих, хто не любить перемикати розкладку. DCDE автоматично переводить посилання і фрази пошуку з латинської кодування в кирилицю і навпаки. Крім сайту ми створили plug-in для браузера, який дозволяє декодувати слова набрані в неправильному кодуванні, який можна безкоштовно завантажити і завантажити собі на комп’ютер.

Наш сайт знаходиться в постійному вдосконаленні (що жодним чином не відображається на його працездатності). Ми будемо вдячні за всі Ваші коментарі і пропозиції щодо розвитку DCDE. Також ми готові розглянути пропозиції щодо співпраці. Пишіть нам: admin@dcde.ru .

Короткий опис статті: нщгег

Джерело: «нщгег» це «youtu».

Також ви можете прочитати