онлайн приколи

Онлайн фотошоп. Шаблони, рамки, етикетки. Уроки

23.06.2015

БЕЗКОШТОВНИЙ ФОТОШОП ОНЛАЙН. ОТРЕДАКТИРУЙ СВОЄ ФОТО ТУТ!

%img src=»http://feeds.feedburner.com/%3C/p%3E%0D%0A%0D%0A%3Cp%3Efc/templeit/feed?bg=00CC99&fg=000000&anim=0″ /%

Ви можете застосувати їх для виготовлення фотомонтажу, прикрас своїх фотографій прямо у нас на сайті використовуючи програму БЕЗКОШТОВНИЙ ОНЛАЙН ФОТОШОП. Увага! Новинка! У нас з’явився новий редактор фотографій і зображень на флеш!. Ви можете використовувати цю програму для обробки своїх фотографій і картинок у нас на сайті. Якщо ви не знайомі з програмами обробки зображень, ви можете використовувати програму Фотошоп онлайн експрес. яка теж доступна для всіх безкоштовно на посилання в меню!

Ви скажете: «А чим ваш сайт з архівами рамок, шаблонів, етикеток і приколів краще інших?

Таких ресурсів як ваш — хоч греблю гати.»

По-перше: У нас зібрані ВСІ види шаблонів, спеціально для обробки ваших фотографій і картинок. Кожен шаблон знаходиться в окремому архіві (!що теж дуже зручно!), скачати який можна — по прямой ссылке, без реєстрації, попередньо обравши саме той архів, який вам потрібен.

По-друге: Напевно, ви стикалися з такою ситуацією, в якій необхідно було скачувати величезний архів з-за всього однієї рамки, кисті, етикетки, прикольною картинки, для фотошопа. У нас всі шаблони надані в окремих архівах. І ви можете безкоштовно завантажити — будь-який шаблон, який вам потрібен.

В-третє: На сайті є програми ФОТОШОП ДЛЯ ОБРОБКИ ФОТО — ОНЛАЙН — редактор картинок, використовуючи який, ви не йдучи з сайту можете завантажити свою фотографію, обрізати її, додати рамку, зробити з неї колаж, фотомонтаж і т. п. База архівів шаблонів, рамок для фотографій. кистей, шаблонів етикеток на пляшки, щоденно оновлюється і поповнюється новими шаблонами, до завантаження яких ми дуже успішно залучаємо наших відвідувачів і дизайнерів. Саме з цього у вас в розпорядженні завжди буде гідний вибір.

В-четверте: Якщо ви не знаєте, як з допомогою програми фотошоп обробити фотографію, накласти на неї рамку, прибрати з фото «червоні очі», обрізати фотографію, відбілити зуби, або виконати інші дії по її обробці, читайте про це в нашій рубриці «УРОКИ ФОТОШОПА «.

В-п’яте: Як ви знаєте, файлообмінники на яких зберігаються архіви шаблонів для скачування, часто видаляють файли зі своїх сервісів, якщо їх ніхто не викачує. Відомо, що дуже сильно дратує користувачів, те, що при спробі завантажити безкоштовно рамку, шаблон, етикетку, він отримує повідомлення про те, що «файл видалено». Ми ретельно стежимо за тим, щоб в нашій базі шаблонів, рамок, приколів не було таких «мертвих посилань». На нашому сайті ви завжди зможете скачати архів шаблон для фотошопу ХОЧА-Б ОДНОГО з поданих файлообмінників. У разі появи мертвих посилань — ми видаляємо дані архіви шаблонів, як не запитані користувачами, але на їх місці щодня з’являються нові! Якщо ви знайдете мертву посилання повідомте нас про неї будь-яким зручним способом і ми видалимо мертву посилання.

В-шостих: Ми пропонуємо всім дизайнерам можливість завантаження своїх шаблонів, рамок, на наш сайт. Форма та правила завантаження архіву шаблону, рамки, етикетки, прикольною зображення знаходиться тут. Ви майстер Фотошопу? Завантажте свої рамки, шаблони для фотошопа до нас на сайт і відслідковувати їх скачування! Зараз з нами вже працює близько десяти web майстрів!

І так, Ви потрапили за адресою! І перед вами розкриваються всі можливості по роботі з шаблонами для прикраси ваших фотографій! Удачі і творчих успіхів!

Короткий опис статті: приколи онлайн ☘ Фотошоп онлайн. Кращі рамки, шаблони, етикетки на пляшки, картинки для фотошопа. Фотошоп експрес, для обробки фото онлайн. Роботи майстрів фотошопу

Джерело: Онлайн фотошоп. Шаблони, рамки, етикетки. Уроки

Також ви можете прочитати