Різне

Опис каналу на Ютубі і ключові слова для Ютуба.

10.07.2016

Опис каналу на Ютубі і ключові слова

для Ютуба. Урок 5.

Здрастуйте, з вами Олена Кривенко і п’ятий урок початкового курсу по створенню каналу на Ютубі «Опис каналу на Ютубі і ключові слова для Ютуба».

У четвертому уроці я показала покрокову схему налаштування YouTube. І урок за цією схемою «Як оформити канал на YouTube» вже є. Ви можете його подивитися, якщо натиснете на назви уроку. А ми перейдемо до опису каналу на Ютубі.

Коли ви перебуваєте усередині свого YouTube каналу, то перейти до опису каналу на Ютубі можна, клікнувши на вкладці меню «Відомості». Перейшовши на цю сторінку, ви побачите 2 кнопки: кнопку «Опис каналу» і кнопку «Посилання каналу». Посилання каналу ми розглянемо в наступному уроці, а зараз тиснемо на «Опис каналу» і відкривається вікно для заповнення тексту.

Для чого взагалі потрібно опис каналу на Ютубі?

Опис каналу на Ютубі потрібно для 2-х цілей:

  1. для відвідувачів каналу,
  2. для пошукових роботів Ютуба.

Для відвідувачів каналу повинно бути зрозуміло, для чого створений ваш канал і яка його основна тематика. Глядач, зайшовши на ваш канал, насамперед хоче побачити вигоди для себе і зрозуміти, яку користь особисто йому принесе ваш канал.

А для пошукових роботів Ютуба ваш текст на каналі повинен бути ОБОВ’ЯЗКОВО! Якщо ви хочете, щоб ваш канал був успішний, то оптимізуйте опис каналу на Ютубі під пошукові запити.

Пошукові запити — це ті запити (або їх називають ключові слова), відповіді на які шукає ваш глядач в інтернеті. І не придумуйте ключові слова самостійно, це велика помилка новачків. Використовуйте для пошуку ключових слів спеціальні інструменти підбору ключових слів. Це може бути, наприклад, сервіс Яндекса wordstat.yandex.ru

Як підбирати ключові слова я розповім в окремому уроці, а зараз тільки зверну вашу увагу на те, що якісне і оптимізоване опис каналу на Ютубі впливає на його просування в ТОП-10.

Ключові слова для Ютуба в тексті опису.

Опис каналу на Ютубі починайте з ключового слова. У тексті опису використовуйте ключові слова для Ютуба кілька разів, можна в різних відмінках. І в кінці опису так само застосуйте ключове слово. Максимальний об’єм тексту в описі каналу на Ютубі — 1000 знаків без пробілів.

Я раджу вам написати текст заздалегідь, а потім його залишиться тільки скопіювати і вставити. Я пишу текст в документі Microsoft Word, тому що мені там зручно визначати кількість знаків у тексті: у нижньому рядку, там де написано «кількість слів», натискаєте на цю напис і у спадному списку буде видно к-ть знаків без пробілів.

Я приготувала опис заздалегідь, тому його просто скопирую і вставлю. В описі каналу на Ютубі можете залишити свої координати, а так само можете запропонувати своїм глядачам підписатися на ваш канал. Натискаєте кнопку «Готове» і опис вашого каналу на Ютубі зберігається.

Де прописати ключові слова для Ютуба на каналі?

Нам залишилося тільки прописати ті ключові слова для Ютуба (які ви застосували в описі каналу на Ютубі) у додаткове поле у вкладці «Налаштування каналу». Підводимо мишу під правий нижній кут банера, з’являється олівець, натискаємо на нього. У випадаючому меню вибираємо рядок «налаштування каналу» і клікаєм. Ми потрапляємо в «Налаштування каналу» у вкладку «Додатково».

Поки нас цікавить тільки одне поле «Ключові слова каналу». В це поле вносимо через кому всі підібрані ключові слова для Ютуба по вашій тематиці і натискаємо «Зберегти». Ютуб нам повідомляє, що «Внесені вами зміни буде збережено».

На цьому урок «опис каналу на Ютубі» я закінчую. У наступному уроці ви дізнаєтеся, як прописувати активні посилання на будь-який сайт з каналу Ютуб.

З вами була Олена Кривенко. Якщо вам подобаються мої уроки, то залишайте свій e-mail у формі передплати праворуч, щоб вчасно отримувати інформацію про нові уроках.

Короткий опис статті: youtube youtub Опис каналу на ютубі потрібно для 2-х цілей: 1) для відвідувачів каналу, 2) для пошукових роботів YouTube. якісне та оптимізоване опис каналу на ютубі впливає на його просування в ТОП 10. опис каналу на ютубі, ключові слова для ютуба,

Джерело: Опис каналу на Ютубі і ключові слова для Ютуба.

Також ви можете прочитати