Партнерка youtube, медиасеть AIR, Олексій Зімін . Олексій Зимін

17.07.2016

Вступ

І все це завдяки знанням з просування відео на youtube, а також завдяки моїй Партнерці на ютубі — медіамережі AIR. Потрапляння відеороликав ТОП Google неможливо без застосування знань про просуванні та розкрутці відео в інтернеті. Вірніше це може статися випадково, але володіючи певними знаннями, ви можете це робити усвідомлено (виводити свої відео в Топи). Але для цього доведеться напружитися, і вивчити науку youtube. Так, так… Це ціла наука зі своїми постулатами, теоремами і аксіомами. Але наука ця не складна, її може осилити практично кожен, було б бажання. Зараз я Вам розповім про надійну партнерку, яка буде допомагати Вам просувати Ваші відео, а також про те, як просто Ви зможете оволодіти наукою YouTubа, підключившись до партнерці з моєю допомогою. Оволодіти всіма фішками і секретами Ютюбі Ви зможете завдяки підбірці відеокурсів, якими я з Вами поділюсяБезкоштовно. при деяких умовах. Партнерка youtube, медиасеть AIR, Олексій Зімін . Олексій Зимін

Докладно про відеокурси можете почитати ТУТ а зараз давайте повернемося до нашої сьогоднішньої теми — яка ж краща партнерка youtube. і чому.

Мене часто запитують: «як підключити партнерку на youtube», «яка найкраща партнерка для ютуба?», «що потрібно для партнерки youtube», «яку партнерку на youtube вибрати», «навіщо потрібна партнерка на youtube», «що дає партнерка на youtube»?

Відповіді на ці питання я спробую дати в цій невеликій статті.

Підключення свого каналу до партнерської програми — справа серйозна! Ви повинні бути впевнені в надійності та чесності мережі, до якої плануєте підключитися. Нижче наведу деякі причини які мене підштовхнули підключиться саме до AIR.

Agency of Internet Rights (AIR) -це партнерка youtube. яка входить в 30 найбільших медіамереж світу.

Підключившись до партнерці AIR Ви отримаєте такі перевагиПартнерка youtube, медиасеть AIR, Олексій Зімін . Олексій Зимін

1. Медиасеть AIR є великим контент правовласником. і та реклама, яка відвантажується на їхніх каналах сама по собі дорожче, і особисто за моїми відчуттями, її стало більше, без шкоди для контенту, тобто доходи, по ідеї, збільшилися.

2. Допомога в просуванні через «схожі відео». Це відеоролики, які висвічуються праворуч від основного відео, яке показується на екрані, і в кінці ролика в основному вікні. Так от, коли хтось дивиться моє відео, то праворуч від нього перші чотири верхніх відео будуть теж з моїх відео, інші (ті що нижче) будуть у довільному порядку (будь-які). Якщо врахувати, що за статистикою (її можна подивитися через ютюб аналітик) основний трафік йде з схожих відео, а люди зазвичай бачать саме ті відео, що зверху, то це великий плюс, тим більше коли на каналі всі ролики з однієї області.

3. Тих підтримка, вебінари. Російськомовна тих підтримка, яка може відповісти на всі питання, група вконтакті та в facebook, де також можна отримати відповіді на питання. На пошту відповідають досить швидко, в соцмережах ще швидше. Можна зв’язатися по скайпу, там взагалі відповідають на протязі пару хвилин. Щотижня проводяться тематичні семінари та навчання примудростям youtube. Якщо Ви безпосередньо підключені до Ютубу, то там з підтримкою все дуже погано. Спробуйте написати їм по якому-небудь питанню support (підтримку) і зрозумієте про що я.

4. Ролики швидше монетизуються. Тобто знак долара з’являється відразу після заливки ролика на youtube, ніяких затримок, жодних листів з проханням підтвердити авторство контенту немає.

5. Вирішення питань зі спірними відео. Тут вирішуються не всі проблеми, але тепер більше не будуть від Ютюбі приходити листи з тим що б підтвердити права на ролик. Медиасеть AIR бере всі ці проблеми на себе. Єдине, що якщо був викладений на ютюб чужий ролик, правовласник поскаржився в Ютюб, і відео заблокували, то тут можна вирішувати питання тільки з правовласником, і навіть у цій ситуації медиасеть може допомогти. У мене наприклад, після переходу на партнерку, стало монетизуватися відео, має найбільше переглядів, і ще штук 5, у яких вже давно висів «питаннячко» замість знака долара. І вони чомусь не монетизувались. При блокуванні каналу можна завжди звернутися в службу підтримки, і вони обов’язково допоможуть. Але якщо Ваш канал заснований на чужих відео, то нарікайте тільки на себе. За правилами Ютуба, такий канал можуть заблокувати будь-який момент, і ні одна партнерка Вам не допоможе.

6. Медиасеть AIR виплачує гроші всіма можливими способами: Webmoney (WMR,WMZ), Яндекс гроші, Payoneer (переклад на дебетну картку MasterCard, Paypal. MoneyGram. Unistream (готівковий переклад відділення пошти), на банківську карту PRIVATBANK та інші, Western Union. SWIFT і т. д. При цьому сама виплата відбувається набагато швидше, ніж за допомогою чеків від ютюб.

7. Виплати для партнерів AIR виробляються у цьому періоді за попередній період, при Партнерка youtube, медиасеть AIR, Олексій Зімін . Олексій Зимін
досягненні мінімального порогу виплат. Мінімальний поріг виплат для партнерів, які використовуютьwebmoney0,5 $ (без комісії). Paypal50$. інші методи — 100$. Тобто якщо Ви заробили за місяць, наприклад 1$. у слід. місяці можете Партнерка youtube, медиасеть AIR, Олексій Зімін . Олексій Зимін
отримати їх на webmoney. або почекати поки на Вашому рахунку набереться 50$ і вивести їх на Paypal. чи чекати поки заробите 100$ і тоді можна буде вивести гроші будь-яким зручним методом.

8. Трирівнева реферальная програма. Це найкраща й найвигідніша реферальная програма у всій східній Європі (на російськомовному просторі інтернету). Від рефералів 1 рівня Ви будете отримувати 10% від доходу AIR з реферала, якщо у Ваших рефералів є свої реферали, то від них Ви будете отримувати 4%, а з третього рівня рефералів ще1%. При вмілому використанні, дозволяє багаторазово збільшити прибуток від каналу youtube. Деякі партнери дуже вміло користуються цією реферального програмою, і їх доходи від рефералів набагато перевищують дохід від YouTube.

9. AIR дуже серйозно допомагає своїм преміум партнерам. (Тим, у кого багато передплатників і багато переглядів). Тут, індивідуально можна домовиться про більшому % виплат, функція контент ID (якщо хтось завантажить на свій канал Ваш ролик, то доходи з цього ролика будуть йти Вам). особистий менеджер, який може допомагати вирішувати якісь питання по телефону, спеціальна програма просування для VIP партнерів, безкоштовні послуги дизайнера. Навіть якщо Ви не є преміум партнером, напишіть у службу підтримки AIR з проханням допомогти оптимізувати канал, провести його аналіз, і підказати що змінити, в якому напрямку рухатися далі.

10. Зручний особистий кабінет з новими опціями і можливостями для розвитку каналу, виплати, аналітика, реферальная програма.

11. Партнерка від AIR — надійна перевірена багатьма блогерами медиасеть, яка завжди виконує свої зобов’язання.

12. Мінімальні вимоги для підключення другого, третього і наступних своїх каналів до медіамережі AIR.

Недоліки медіамережі AIR

1. Дохід каналу після підключення до медіамережі, перерозподіляється у співвідношенні 30/70 .

30% від доходу отримує партнерська медиасеть,70% отримує власник каналу. Якщо у Вас на каналі більше 500 000 комерційних переглядів в місяць, то можна сміливо просити вже перерозподіл 20/80. Якщо ще більше, то можна домовлятися індивідуально.

Але тут хотілося б відзначити, що при підключенні до AIR. завдяки всім її переваг, Ви все одно станете отримувати більше. Адже у AIR більше реклами, якість реклами вище, так і Ваші знання з YouTube зростуть. Всі Ваші авторські відео будуть монетизуватися, Ваші відео будуть просуватися через схожі відео, а при грамотному використанні всіх переваг реферального системи, доходи можуть зрости взагалі багаторазово.

В інших партнерських медіамережах це співвідношення може бути і 50/50, і 20/80, і навіть 10/90. Але хочу зауважити, що партнерки 10/90 я не раджу, бо вже мав сумний досвід співпраці з партнеркою VIDEO SPRAY GAMES. Яка в один прекрасний день припинила своє існування, і мій канал автоматично перевели в партнерку ATG. Потім ATG також закрилася, і канал перевели CIS Network. За цей час умови співпраці постійно змінювалися, а гроші я досі не отримав. Тому рекомендую 100 раз подумати, перед тим як підключатися до маловідомих партнеркам.

2. Договір на 1 рік.

При підключенні до партнерці, Ви повинні як мінімум 1 рік не відключатися. В інших партнерках це умова варіюється від 1 місяця до 3х років. В принципі, Ви підключаєтеся до гарної, надійної, якісної партнерці, і впевнений, що бажання відключитися у Вас не виникне.

3. Немає безкоштовної музики для авторів в особистому кабінеті.

В даний момент немає, але керівництво AIR обіцяє, що вже найближчим часом з’явиться, причому дуже гарна музика. Вже укладено договір з музичною компанією. Тому, сподіваюся, що цей пункт скоро перенесу в розділ ПЕРЕВАГИ AIR.

Тут слід зазначити, що у багатьох партнерках, де є додаткова безкоштовна музика для авторів, вона не особливо відрізняється від тієї, що є у безкоштовній бібліотеці ютюб.

4. Процес розгляду заявки на підключення нового каналу може займати до 2-х робочих днів .

Сам процес не автоматизований. Якщо канал відхилили, то можуть не надіслати повідомлення про це. Я це обумовлюється тим, що співробітники на перше місце ставлять своїх партнерів, і в першу чергу намагаються розглядати заявки від вже існуючих партнерів.

Скільки платить партнерка YouTube AIR

Тут хочу зауважити, що ця цифра для різних каналів може відрізнятися. Залежно від темматики каналу, від аудиторії каналу, від пори року (сезонність), і навіть від політичної та економічної ситуації в наших країнах. Адже в кризу, багато компаній скорочують рекламні бюджети, і відповідно реклами на Ваших відео може стати менше. Тому не вірте, якщо Вам хтось називає чітку конкретну цифру (така то медиасеть платить стільки доларів за 1000 комерційних переглядів.), ця цифра у кожного ютуб каналу буде своя, і вона буде не постійна.

Нижче наведу приклад — скільки у мене в середньому виходить (це скан за останній період на момент написання статті(березень 2015): 4,50$ за 1000 комерційних переглядів (Буває більше, буває менше)

Для порівняння наведу скріншот ефективності оголошень одного з моїх каналів, підключеного до монетизації безпосередньо через YouTube (канал відрізняється звичайно за темматике і за іншими параметрами, але все ж):

Умови підключення до партнерської мережі AIR

1. Відео, розміщені на Вашому каналі YouTube, повинні бути авторськими (тобто створеними Вами). Вони не повинні порушувати авторських прав інших осіб (це відноситься і до відео та аудіо матеріалів) та правила співтовариства ( сцени еротичного характеру, насильство, наркотики тощо)

3. Ваш канал не повинен мати попереджень та страйків від YouTube, вкрай небажані всілякі накрутки передплатників і переглядів..

Як підключити партнерку на youtube AIR

Короткий опис статті: ютюб ютюб ютюб Краща партнерка youtube це — AIR. Стаття про те, як отримати партнерку для ютуба, як її підключити, відповіді на всі питання про партнерську програму AIR

Джерело: Партнери youtube — медиасеть AIR — Олексій Зимін | Олексій Зімін

Також ви можете прочитати