дивитися приколи безкоштовно

Персональний сайт

02.07.2015

%img src=»http://static.newsland.com/news_images/1397/big_1397660.jpg%3E%3C/p%3E%0D%0A%0D%0A%3Cp%3E%D0%9F%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%B4%D0%B0″ /%

Але тільки Україну чекає така доля рейдерського бліцкригу? Ні, не тільки, судячи з усього, Росії не уникнути подібної долі, адже за справу взялися олігархи, для яких немає інтересів країни, немає інтересів російського народу, але є власна вигода, заради якої можна піти на будь-який злочин. Не дивно, що багато російські олігархи мають тісні зв’язки з українськими олігархами і сьогодні беруть участь у розграбуванні України, щоб потім задешево купити цілі області і райони колись «незалежної».

Одними з таких вигодонабувачів є брати Ротенберг, чиї інтереси давно пов’язані з Україною і Д. Фірташем, другом і партнером нинішнього президента П. Порошенко і мером Києва Ст. Кличко. Ще з часів бізнесу на мінеральних добривах, для виробництва яких потрібно природний газ, брати Ротенберг і Д. Фірташ створили тісна співпраця на Україні, основою нового братства знову став російський газ. За кілька років успішного співробітництва, російська скарбниця недорахувалася кілька мільярдів доларів, які осіли в кишенях Д.Фірташа і братів Ротенберг, заодно отримали будівельний бізнес Газпрому за смішні гроші. Що не заважає державному монополістові щорічно підтримувати братів Ротенберг виплатами, що доходять до півтора мільярдів доларів в рік. Не дивно, що застава в 125 мільйонів євро за арештованого в Австрії Д. Фірташа, брати Ротенберг заплатили без будь-яких зволікань. Адже на кону стоїть вся газотранспортна система України, як і монопольна торгівля газом, хоч і зруйнованою, але ще живий країні.

до Речі, хочеться нагадати і про ще одній стороні великого бізнесу братів Ротенберг, пов’язаних давніми стосунками зі своїми партнерами А. Пономаренко і А. Скоробогатько, отримали розвиток ще в Новоросійському морському торговому порту, де ділові партнери розіграли бліцкриг з рейдерськими захопленнями підприємств, продавши з великою вигодою те, що ніколи не належало успішним бізнесменам і друзям. Створивши компанію «ТПС — груп», партнери стурбовані реєстрацією активів в офшорах: «TPS Real Estate Holding», «Roseport Overseals» і «Alexanders Trust», заодно підключивши до управління «ТПС — нерухомість» Д.Джованиса, колишнього керуючого «Базового елемента» О. Дерипаски, а нині директора London & Regional Properties, що входить в імперію Ротшильдів. Не дивно, що напередодні подій на Майдані Незалежності у кінці листопада 2013 року, брати Ротенберг придбали в своє управління торговий центр Ocean Plaza у Києві, адже вони були точно впевнені в тому, що характер майбутньої революції та подальші дії влади міцно укладаються в знайомий їм рейдерське бізнес. Тим більше, що П. Порошенко був активним учасником подій і, як тепер стало відомо, агентом впливу США, що однаковою мірою достовірності можна сказати про всіх учасників української трагедії.

П. Порошенко, президент «незалежної» України, що сьогодні саме по собі є сумною формулюванням, адже ЦРУ займають третій поверх будівлі СБУ в Києві, багато років мріяв стати першою фігурою в українському істеблішменті. До цієї вагомої події в житті бізнесмена і олігарха, весь талант майбутнього президента полягав в умінні заводити потрібні зв’язки, в результаті чого стан кондитерського «короля» України перевищила 1 мільярд доларів і дало можливість реалізувати свої мрії. Згідно списку «165 найбагатших євреїв світу», який вийшов в Ізраїлі, П. Порошенко (Вальцман по батькові) займає 130-е місце, в той час як Р. Ахметов — 11-е місце, М. Прохоров — 18-е місце, А. Усманов — 8-е місце, М. Фрідман — 7-е місце, Ст. Вексельберг (чий протеже М. Баширов став прем’єром Луганської народної республіки) — 14-е місце, Р. Абрамович — 23-е місце, А. Ротенберг — 64-е місце, Б. Ротенберг — 141-е місце (з загальним станом братів 5,7 мільярдів доларів). Але не тільки своїм станом і політичними амбіціями знаменитий П. Порошенко, адже ще в 2009 році, ставши главою МЗС України, але настільки зблизився з послом США в Україні Дж.Теффтом, що американський дипломат охарактеризував майбутнього президента України: «заможний бізнесмен з широкими політичними зв’язками, що закликає до інтеграції з ЄС і більш прагматичних відносин з Росією». Що мається на увазі під «прагматичними відносинами з Росією» стало ясно відразу після лютневого перевороту на Україні, коли антиросійська істерія під управлінням ЗМІ, що належать українським олігархам, в тому числі і В.Коломойському, буквально захлеснула Україну. Було чому радіти в Вашингтоні і Лондоні, адже до цього дня вони йшли довгі 23 роки буржуазного лихоліття.

Однак повернемося до діяльності братів Ротенберг, адже їх офшорна ТПС — Авіа укупі з А. Пономаренко (2,3 мільярда доларів) і А. Скоробогатько (також 2,3 мільярда доларів) сьогодні претендує на весь Московський авіаційний вузол. Рада директорів ВАТ «МАШ», де державі належить 83% аеропорту «Шереметьєво» схвалив створення двох спільних підприємств з ТПС — Авіа з реконструкції північного терміналу «Я», будівництва підземного переходу між північним і південним терміналом, паливо — заправним комплексом, вантажного терміналу «Шереметьєво», VIP — терміналу, торгового підприємства Duty Free і паркувального сервісу. У всіх цих СП частка ТПС — Авіа братів Ротенберг, чиї активи повністю контролюються з офшору, становитиме не менше 75% до 2016 року, коли «Шереметьєво» остаточно приватизують. Не треба сильно ламати голову, щоб зрозуміти, в чиї руки потрапить величезна державна власність і що стане з тими підприємствами, які ще працюють на території «Шереметьєво». За зразком бурхливої діяльності братів Ротенберг в Новоросійському морському торговому порту, всі вони стануть об’єктом рейдерського захоплення з подальшим продажем своїм людям. Але і це ще не все! Майбутнє об’єднання аеропорту «Внуково» «Шереметьєво» в Московський авіаційний вузол і передачі його у приватні руки, неминуче стане надбанням все тих же братів Ротенберг, які вже сьогодні володіють величезною власністю ВАТ «Міжнародний аеропорт Шереметьєво».

Можна було б на цьому і зупинитися, але 27 листопада 2009 року стався підрив VIP — вагона «Невського експреса» в якому в Санкт — Петербург за службової необхідності їхав глава Росрезерву, нещодавно призначений Б. Евстратіков, який помер від отриманих поранень. На його місце був призначений висуванець братів Ротенберг Д. Гогін. Цікаво те, що Б. Евстратіков, кадровий офіцер ФСБ, був призначений на цю посаду лише в березні 2009 року після раптової смерті при загадкових обставинах генерал — полковника ФСБ А. Григор’єва, очолював Росрезерву з 2001 року. Апофеозом фактичної приватизації Росрезерву братами Ротенберг став фінансист «Леноблгаз», директор «Російської паливної компанії» Д. Гогін, ніякого відношення не має до ФСБ, що саме по собі дуже дивно, адже Росрезерву одне з найбільш засекречених підприємств, чия діяльність є вкрай важливою для національної безпеки. Але в Кремлі вважали інакше. Державні резерви мають всі країни світу, так США містить п’ятирічний запас нафти, у той час як Європа тільки тримісячний. Росрезерву також має запас нафти, але його обсяг у відкритих джерелах настільки розпливчасті, що говорити про точні цифри, а також терміни виконання в результаті НП в країні, не доводиться. Але головне навіть не в державну таємницю, яка тепер, після вбивства офіцерів ФСБ напевно стала надбанням ЦРУ, а в бізнесі і можливості впливати на ринкові ціни в Росії.

Згідно з інтерв’ю самого глави Росрезерву Д. Гогина, закупівельна ціна продуктів і матеріального забезпечення в комори державного резерву майже завжди на 30% вище, ніж середньоринкова, і пояснюється це тим, що вимоги по ГОСТу пред’являються завищені, ніж до продуктів за ТУ виробника. Але при цьому продажна вартість продуктів на 40% нижче ринкової в силу того, що заміна відбувається за рік до закінчення терміну зберігання. Можна собі уявити якість товару, який виробляється за умовами Держстандарту СРСР, але продається нижче вартості сьогоднішніх підробок! Тобто, реалізація державного плану по резерву несе із собою величезний зиск того, хто очолить Росрезерву, адже прибуток становить навіть без перемаркування понад 50% при відсутності інвестицій. При цьому обсяг запасів колосальний, адже тільки кількість підземних сховищ, що представляють собою міні — міста, досягає 150 одиниць на глибині 200 метрів і ще 10 000 підприємств наземного відповідального сховища, не рахуючи сибірських озер. І цей бізнес здійснюється щорічно, щомісяця і щогодини! Крім цього, брати Ротенберг отримали можливість впливати на ціни всередині Росії, а також на світовому ринку, адже реалізація того чи іншого продукту масової величиною здатна знизити ціни, а притримування продажу, відповідно піднімає ціни. Хто після цього в Росії є найбільшим монополістом, після Газпрому і Роснафти?

Отже, бізнес братів Ротенберг простягається від української газотранспортної системи, Московського авіаційного вузла до фактичного регулювання ринкових цін в Росії. Що залишилося захопити? Зв’язок і Центральний банк Російської Федерації, але для цього потрібна революція, яку, за прикладом Майдану Незалежності в Києві, виявилося створити настільки просто і дешево щодо майбутніх вигод, що президент Російської Федерації Ст. Ст. Путін буквально сидить на пороховій бочці, бікфордів шнур до якої в будь-який момент можуть запалити брати Ротенберг. На подібну тактику мільярдерів не зможе вплинути ні дружба з першою особою держави, ні так звані санкції США проти найближчого оточення нашого президента. Втім, складається думка, що США буквально підштовхують найближче оточення Ст. Ст. Путіна до фатальних українським подіям, погрожуючи їх міжнародного бізнесу. Що важливо для російських олігархів? Щоб ніхто не заважав розвитку їх бізнесу, накопичення впливу в політиці та економіці, підпорядкування власним диктату державних інститутів Росії та зменшення ролі держави в економіці. До чого це призведе? До повного захоплення влади в країні, з наростанням олігархічного фашизму, приклад якого сьогодні на Україні ніяк не охолоджує гарячі голови в Росії, упоенных власним величчю. Прагнення братів Ротенберг до необмеженої влади, сьогодні нівелюється іншими олігархами президентського пулу, що не допускають перетягування економічного і фінансового ковдри, але це не може тривати нескінченно. Рано чи пізно рівновагу впаде, і Майдан Незалежності в Москві обов’язково відбудеться. Що потрібно зробити, щоб не допустити такого ходу подій?

Відповідь проста — не допускати попадання в приватні руки підприємств, які становлять національну безпеку, що несуть в собі державні таємниці та стратегічну важливість для економіки, а також можливість диктату верховної влади умов існування олігархічного бізнесу в Росії. Не можна було розпродувати власність повітряних і морських портів, нафтової і газової галузі, оборонних і промислових підприємств, включаючи об’єкти важкого машинобудування. Не можна було робити незалежним від держави Центральний банк Російської Федерації, допускати можливість появи приватних банків, мереж зв’язку, пошти, залізних і автомобільних доріг. Не можна було допускати до постачання і обслуговування ЗС РФ приватних організацій, чиї інтереси ніяк не збігаються з державними. Всі ці кроки лише ведуть до виникнення нестабільності в Росії з обов’язковою революційної кінцівкою, де олігархічний клуб стане бунтівної організацією младореформаторів і революціонерів в самому недалекому майбутньому.

Переглядів: 30 | Додав: giletata | Дата: 08.07.2014

Короткий опис статті: дивитися приколи безкоштовно

Джерело: Персональний сайт — Головна сторінка

Також ви можете прочитати