скачати приколи

«По приколу.

23.07.2015

Прикольні фотографії та смішні картинки

Категорія: Головна

Про сайті «По приколу»

Ласкаво просимо на розважальний портал «По приколу». На нашому сайті можна подивитися велика кількість прикольних фотографій і смішних картинок. Тут ви знайдете більш 3000 прикольних фотографій і смішних картинок на різну тематику: авто, люди, тварини, картинки, рослини, написи, техніка і спорт.

Так само на нашому сайті є більше 1000 найкращих і смішних анекдотів про: полювання, чукчу, армію, євреїв, роботу, лікарів, фільми, Вовочку, риболовлю, Колобка, Карлсона, Буратіно, байкерів, Сусаніна, Штірліца, водіїв, богатирів, блондинок, даішників, Хоттабича, Чебурашку, Вінні-Пуха та Івана Царевича.

Навігація сайту виконана у вигляді выподающего верхнього меню для швидкого переходу в подкадикории сайту. Основні вкладки сайту: авто, люди, тварини, картинки, рослини, написи, техніка, спорт, анекдоти, контакти і карта розташовані в головному верхньому меню. У вкладці «Контакти» можна зв’язатися з адміністратором сайту, а у вкладці «Карта» можна подивитися всі сторінки сайту перейти на будь-яку з них.

Основні вкладки, але вже в розгорнутому вигляді: приколи з авто: лід, вантаж, мотлох, знаки, танки, дорога, аварії, тюнінг, розмітка, автобуси, таблички, парковка, лімузини, літаки, вантажівки, мотоцикли, велосипеди, протиугонка; приколи з людьми: діти, рибалки, п’яні, товсті, старі, байкери, військові, політики, даішники, пожежники, блондинки, супергерої; приколи з тваринами: худобу, коти, звірі, птахи, собаки, гризуни; прикольні картинки: малюнки, білборди, карикатури; приколи з рослинами: овочі, фрукти, дерева; приколи з написами: вивіски, реклама, оголошення; приколи з технікою: телефони, телевізори, комп’ютери; приколи в спорті: бокс, теніс, футбол можна подивитися у верхньому меню сайту.

«По приколу.

Що таке сміх?

З наукової точки зору сміх це одна з реакцій людини на смішне, прояви якої включають в себе мимовільні рухи м’язів обличчя і тіла, специфічні звуки і зміни в ритмі дихання. Природний сміх розслабляє м’язи, заспокоює нерви і покращує самопочуття.

Хвилину здорового сміху, за впливом на стан організму іноді порівнюють зі склянкою сметани. При сміху людина отримує задоволення, тому виробляються гормони щастя. Це можна порівняти з поїданням шоколаду. Сміх продовжує життя, тому що позитивно впливає на весь організм. Як показали наукові дослідження, навіть за таким нематеріальним поняттям як сміх стоять цілком реальні фізіологічні процеси.

Фахівці вважають, що якщо вже сміх і не продовжують життя, то, принаймні, на здоров’я він впливає досить суттєво. Сміх допомагає краще перенести депресію і стресові ситуації. Дослідники з’ясували, що ті люди, які частіше сміються, не тільки рідше хворіють, але і швидше одужують.

При обстеженні людей було виявлено що сміх збільшує кількість лімфоцитів в крові, сприяє поліпшенню кровопостачання тканин, стимулює нервову і ендокринну системи, тим самим сприяючи виробленню ендорфінів — речовин, які блокують біль.

Ми сподіваємося що наш портал «PoPrikolu.kz» зможе підняти вам настрій і продовжити життя!

«По приколу.

Короткий опис статті: завантажити приколи На сайті «По приколу» можна подивитися велика кількість прикольних фотографій і смішних картинок на різну тематику: авто, люди, тварини, рослини, написи, малюнки, техніка і спорт. poprikolu.kz по приколу сайт можна подивитися прикольні фотографії смішні картинки різна тематика приколи авто люди тварини рослини написи техніка і спорт

Джерело: «По приколу» — Прикольні фотографії та смішні картинки.

Також ви можете прочитати