скачати приколи

Прикол.ру

08.05.2015

Чому премію «Оскар» назвали саме так?

В кінці 20-х років відбулося установа премії Американської кіноакадемії. Цікаво, що спочатку позолочену статуетку ніяк не називали, до 1931 року. Далі.. .

Анекдоти

Люблю грозу на початку травня, а ось ураган наприкінці березня не дуже…

Коти і діти (21 фото)
Сайт Прикол ру

Прикол створений для всіх, хто шукає нове, відкритий всього цікавого і незвіданого. І для кожного, хто хоче веселитися і радіти цій дивовижній і трошки божевільного життя. Адже в сучасній розмовній мові словом «прикол» позначається все смішне, ексцентричне, дурне. І все це Ви можете відшукати на сайті prikol.ru. Приколи, розміщені у нас, зібрані з найдальших куточків Мережі, або ж є унікальними, створеними силами наших авторів. Кожен день на нашому сайті Ви можете побачити або прочитати нові приколи. Будь то фотографії, анекдоти, веселі історії, розіграші чи жарти (Прикол завжди знайде, чим Вас порадувати).

Прикол завжди працює для Вас, ми раді Вам в будь-який час дня і ночі. Заходьте до нас, в теплій і дружній атмосфері нашого сайту, Ви зможете дивуватися незвичайних фотографій, читати, дивитися відео-, фото-приколи, сміятися над добрими жартами і приймати участь у веселих розіграшах. А в цей час ми будемо готувати для Вас найновіші і найкращі приколи.

Короткий опис статті: завантажити приколи Прикольні картинки, відео і коментарі!

Джерело: Прикол.ру — приколи, картинки, фото та розіграші!

Також ви можете прочитати