скачати приколи

Прикольні дзвінки на телефон. Завантажити та послухати on-line безкоштовно без реєстрації. Рінгтони 2015 року Сторінка 1

17.07.2015

Мелодії на дзвінок телефону за категоріями
Прикольні мелодії на дзвінок

Самі ржачні мелодії на дзвінок. Ви будете плакати від сміху. Слухайте та завантажуйте одним кліком.

Одними з перших, хто зрозумів, яку може принести вигоди мелодії на дзвінок для телефону, стали звукозаписні компанії. Прикольні мелодії на дзвінок стають більш популярними, ніж звичайні версії. Щоб зайняти своє місце в цьому сегменті, компанія Sony Corp. купила невелику фірму Run Tones Inc. яка спеціалізувалася на створенні розважальних контентів для мобільних пристроїв. Також відома компанія Warner Music Group зробило заяву про те, що на їх веб-сайті скоро з’явиться у продажу мобільні рингтони. Крім того, у цієї гонки з’являються учасники з суміжних областей. У 2003 році велика пошукова компанія Infospace Inc. купує Moviso LLC, який є одним з найголовніших посередником між телеком-операторами і звукозаписними компаніями. Ціна цієї угоди становить майже $25 млн.

Ціни на прикольні мелодії на дзвінок варіюються від $0,90 до $2,50. За даними, наданими статистичної компанією Strategy Analytics, продажу від мобільних мелодій в США складають близько $128,6 млн, у той час як світові продажі складають близько 4 млрд. А це 10 відсотків від усього музичного ринку. Яскравим прикладом для порівняння може послужити відомий хіт виконавця 50 Cent «In Da Club». За твердженням його представників, доходи від рінгтона набагато перевищили доходи від цифрового запису пісні. І це при тому, що рингтоновская версія триває всього близько 30 секунд, в ній немає вокалу, і коштує вона в 2-3 рази дорожче, ніж пісня в онлайн-магазині за 99 центів.

Багато фахівців вважають, що ринок рингтонів здатний скласти більше половини всього музичного ринку. Звичайно, це може статися тільки при наявності доступних і привабливих цін, а також при появі хітів і нових можливостей.

Короткий опис статті: завантажити приколи Ми довго сміялися поки выбираля для Вас ці прикольні мелодії для мобільного телефону, mp3, мп3, нарізання, скачати, безкоштовно, прослухати, телефону, прикольні.

Джерело: Прикольні дзвінки на телефон. Завантажити та послухати on-line безкоштовно без реєстрації. Рінгтони 2015 року Сторінка 1

Також ви можете прочитати