онлайн приколи

Прикольні привітання з днем народження у віршах. Жартівливі смс.

05.07.2015

Прикольні смс привітання з днем народження

Для чоловіка:

Для жінки:

Що може бути краще хорошой жарти? Тільки вдалий жарт, яка, будучи виголошеній в день народження, змусить розсміятися людини! Але як можна прикольно привітати іменинника в День його народження?

Якщо Вам не подобаються звичайні універсальні поздоровлення у віршах і хочеться подарувати прикольні поздоровлення з днем народження у вигляді смс імениннику, цей розділ для Вас! Жартівливі смс і безліч прикольних поздоровлень, написані у віршах і прозі, відмінно підійдуть для володіють почуттям гумору чоловіків, жінок, хлопців і дівчат, які відзначають свій День народження.

Якщо Ви хочете не тільки ознайомитися з привітаннями з цього розділу, але і відправити вподобане смс прямо на мобільний телефон абонента, ви легко зможете це зробити, скориставшись нашим сервісом по відправці смс.

Крім того, якщо жодна із привітань у цьому розділі вам не сподобався, ви можете подивитися мобільні листівки, які у вигляді вхідного дзвінка так само можна надіслати на телефон іменинника.

Прикольні привітання з днем народження у віршах. Жартівливі смс.
Привітання від бабки Ефимии

Короткий опис статті: приколи онлайн У цьому розділі ви знайдете жартівливі та прикольні поздоровлення з днем народження, написані у віршах у вигляді смс з доставкою на мобільний.

Джерело: Прикольні поздоровлення з днем народження у віршах. Жартівливі смс.

Також ви можете прочитати