приколи

Прикольні статуси

24.05.2015

Прикольні статуси

Одна з цілей, яку шукає в мережі Інтернет будь-хлопець і кожна дівчина — це отримання заряду гарного настрою. Тому і набирають в пошуковику слова «приколи», «піднімач настрою» і тому подібні фрази, переходячи на сайти, де знаходять мільйони різних цікавих речей, починаючи від картинок, відео і, закінчуючи статусами, які цікаво читати, адже вони несуть не тільки глибокий зміст, але і хороший заряд настрою. Адже прикольні статуси — це слова різних людей, що пережили і курйозні ситуації, і серйозні, вийшовши «сухими з води».

Прикольні статуси для аськи і для однокласників — змусять веселитися

Ви, напевно, як і мільярди людей на планеті, здійснювали вчинки, за які часом починаєте червоніти, але все ж діліться зі своїми друзями про це «пригоді», щоб їх порадувати і розповісти, щось особливе, чого, можливо, в житті ваших друзів ще не відбувалося. Або, згадаймо, наприклад, що про вашому дитинстві розповідали батьки, адже це, теж, часом піднімає настрій, адже, коли ми були дітьми і пізнавали світ і не завжди розуміли значення кожної речі або слова. Прикольні фрази і вислови для статусу і увібрали в себе все краще, що можна пронести через роки, ділячись своїм досвідом, переживаючи і разом з цим «грея» серце радістю.

Ще один епізод, пов’язаний з гарним настроєм — це аська, в якій багато хто з нас годинами люблять посидіти, поспілкуватися зі своїми друзями і родичами про цікаві речі, часом попліткувати. Пригадайте, які там статуси ви залишали. Ставили картинку зі смайликом і дописували слова, від яких не тільки вам ставало весело, але і тим, з ким ви спілкувалися. Ці слова і містяться в категорії прикольні статуси для аськи, що увібрали в себе вишукані вислови аськоманов.

Раз зачепили тему аськи, то тема в контакті буде, як раз, до речі. Адже за статистичними даними, кожен третій користувач в контакті проводить у режимі «онлайн» від 4 години в день. А що за цей час може статися? По-перше, можна почати дивитися цікавий фільм, читати новини про друзів і читати кумедні написи, які вони залишають вам чи, можливо, малюють, надаючи увагу своєю творчістю. Прикольні статуси для однокласників — це непросто слова, це 1/6 життя кожного 3-го людини, які вміють радіти, веселитися і придумувати забавні сюжети, від яких і сам наповнюєшся радістю, коли все це читаєш.

Слова мають значення, особливо, якщо ці слова адресовані саме вам. Даруйте заряд гарного настрою вашим друзям, будьте відкритими і ви побачите, як усі, хто оточують вас, змінюються і чекають, що нового ви придумаєте на наступний день.

А, якщо подивитися навколо, то прикольні любовні ігри для дівчат і хлопців — це, теж, щось особливе, що відбувається навколо, навіть, якщо їм забороняють чоловіків і жінки в суспільстві. Згадайте, що маленькі діти в п’ять років говорять, що вони закохалися. Такий у нас світ, але ми можемо робити його прекрасніше.

Короткий опис статті: приколи

Джерело: Прикольні статуси — Обирай найкращі!

Також ви можете прочитати