приколи з тваринами

Прикольні вірші, смішні вірші

16.07.2015

Прикольні вірші, смішні вірші

Прикольні вірші

Смішні вірші надзвичайно популярні у всіх груп населення — від школярів до пенсіонерів. Навіть ті, хто не любить вірші взагалі, особливо ліричну поезію, із задоволенням читають прикольні вірші і короткі смішні і дотепні чотиривірші. Звичайно, це не висока поезія, не філософські вірші з глибокою думкою, але в цьому і полягає їх принадність.

Читаючи смішний віршик дитині або прикольне вірш про життя, можна відпочити, посміхнутися, відволіктися від повсякденних проблем. Такі легкі іронічні чотиривірші зрозумілі людям з різним рівнем освіти — для цього потрібно лише мати почуття гумору.

Популярність прикольних віршів дуже висока, набагато вище, ніж наприклад, ліричної поезії. Веселі смішні гумористичні вірші публікують численні розважальні портали. Є вони і на нашому сайті у великій кількості. Правда вимоги до них у нас досить серйозні — ми відбираємо тільки дійсно дуже смішні і якісно написані.

Тут ви можете ознайомитися з невеликою підбірка смішних віршів, повірте, вибір був дуже важким. Гідних кандидатів безліч, а смаки у всіх різні. Тому, якщо вам захочеться почитати ще, заходьте в розділ «Палата №6″. «WWW поезія» та «Земноводні» (це розділ, де зібрані пародії у віршах) і читайте!

Це дуже смішно! Гарний настрій — гарантуємо!

А ще рекомендуємо почитати тематичні збірники:

Короткий опис статті: приколи з тваринами Прикольні вірші і смішні вірші, короткі приколи та іронічні жартівливі віршики — читайте і смійтеся! Прикольні вірші,смішні вірші,прикольні вірші про чоловіків,про жінок

Джерело:
Прикольні вірші, смішні вірші

Також ви можете прочитати