Просування відео на YouTube. Залучення трафіку на основний сайт.

19.07.2016

Дізнався — поділіться з іншими!
Просування відео на YouTube

Просування відео на YouTube. Залучення трафіку на основний сайт.
Відеоролики можна зустріти практично скрізь, і це не дивно – часто з їх допомогою набагато легше передати інформацію користувачам, ніж звичними зображеннями і текстом.

Розміщувати такий контент має сенс не на певний сайті, а на найбільшому хостингу для відео – YouTube, пише SeoPult.ru.

Чому саме YouTube?

Відеоролик можна розмістити безпосередньо на сайті (на своєму віртуальному хостингу), щоб трафік не йшов на YouTube. Але тоді доведеться змагатися з цим ресурсом в пошуковій видачі. Крім того, YouTube володіє пропускною здатністю, достатньою для мільйонів показів, причому одночасних.

Розміщуючи ролики на YouTube, ви отримуєте якісні посилання з опису відео на свій сайт з авторитетного і ресурсу. За ним також можна зібрати трафік – багато користувачі клацають посилання для переходу на сайт.

Як влаштований YouTube

YouTube є найбільшим хостингом для відео, щодня кількість переглядів перевищує 4 мільярди, що робить його одним з найпопулярніших сайтів у світі – за версією Alexa.com в загальному рейтингу він посідає третє місце.

Для завантаження відео на YouTube необхідно створити акаунт, що можна зробити двома способами: завести його безпосередньо на цьому сайті або прив’язати його до облікового запису Google, якщо вона вже є. Після цього можна завантажувати свої відеоролики. Інші користувачі мають змогу підписатися на ваші оновлення, тобто стати глядачами каналу.

Просування відео на YouTube. Залучення трафіку на основний сайт.

Також будь-який користувач YouTube може натиснути кнопку «Подобається» чи «Не подобається», що буде відображено в блоці під самим відео. При натисканні «Подобається», це відео з’являється в розділі «Фід» того користувача, який використовував кнопку, тобто його передплатники зможуть побачити посилання на ролик в своїй стрічці. Також на YouTube реалізована можливість додавання коментарів до відео і їх оцінки. Цікаво, що можна прокоментувати ролик не тільки в звичному текством форматі, але і на відео – ця функція називається відеовідповідь. Додати його можна трьома способами: записати відповідь з вебкамери, додати нове відео або вибрати в якості відповіді одна з уже завантажених.

На сторінці самого відеоролика праворуч виводяться схожі відео. вони підбираються за збігається ключовими словами, назвою і багатьом іншим параметрам. Користувачі часто клікають на ці відео, щоб продовжити пошуки. Тобто якщо ваше відео буде виводитись у списку схожих, то є шанс «примазатися» до слави популярного ролика і отримати трохи трафіку.

Просування відео на YouTube. Залучення трафіку на основний сайт.

Деякий час тому на YouTube була можливість додавання користувачів у друзі, але пізніше розробники у функціоналі залишили тільки підписки на канали.

«Внутрішня» оптимізація

Очевидно, що для успіху недостатньо лише зняти якісне відео, його треба правильно оформити, щоб воно адекватно відображено в результатах пошуку. Отже, найбільш важливі наступні фактори:

  • Назва – крім того, що воно має відображати суть відеоролика і містити одне з ключових слів, вкрай бажано, щоб назва була привабливим для людей. Користувач при першому погляді на назву ролика повинен вигукнути: «Це саме те, що я шукав!» і клікнути по ньому для перегляду.
  • Опис – складіть його з використанням ключових слів, зробіть привабливим для користувачів, тобто за всіма канонами звичайного текстового контенту. Його довжина може бути будь-який, але без розгортання блоку видно лише близько двохсот символів. Опис – це саме те поле, де можна розгулятися оптимізатору, саме тут варто поставити посилання на ваш основний сайт і створити такий текст, повз якого без захоплення не пройдуть ні користувачів, ні пошукові роботи.
  • Ключові слова – є найважливішим чинником при ранжируванні відео. Додайте ті ключевики, які мають відношення до відео, це допоможе користувачам знайти саме те, що вони хочуть.
  • Транскрипція – вона також відіграє помітну роль в ранжируванні. Справа в тому, що з деяких пір в YouTube з’явилася функція розпізнавання мовлення та автоматичного складання субтитрів. Здавалося б, при чому тут оптимізація? Але саме цей текст використовується пошуковими роботами, так що не можна випускати ще одну можливість при просуванні відео. YouTube жахливо розпізнає мову, тому краще скласти субтитри своїми силами, при цьому не забуваючи про ключевиках.
  • Канал – у кожного відео набагато більше шансів потрапити в ТОП, якщо воно завантажене не одне, а кілька. Тобто пошукові роботи розглядають канали в цілому, і якщо в рамках одного їх них знаходиться кілька відео схожих тематики та змісту, то пріоритет буде на їхньому боці.

«Зовнішня» оптимізація

Давайте дивитися правді в очі: навіть якщо ви прислухаєтеся всім наведеним вище порад, то напевно знайдуться відеоролики, які будуть ранжируватися вище і набирати перегляди тисячами. Тут можна провести аналогію з сайтами – навіть при прекрасною внутрішньої оптимізації, але без зовнішніх посилань практично неможливо пробитися в ТОП по конкурентних запитах.

Щоб домогтися визнання у користувачів, треба збільшити аудиторію. Як це зробити? Тут можна використовувати безліч відомих прийомів. Задійте всі доступні ресурси, які допоможуть показати відео великій кількості людей. Для цієї мети підійдуть блоги, соціальні мережі, посилання на форумах і інші подібні способи. Якщо ваш ролик дійсно класний, то користувачі обов’язково будуть натискати лайки і робити перепости. Все це відстежується внутрішніми алгоритмами YouTube, в тому числі і вставляти відео на інших ресурсах.

Досить цікаві сервіси для збільшення кількості переглядів на соціальних платформах. Суть їх роботи полягає у своєрідному обміні переглядами. Схема така, після реєстрації і додавання відео ви повинні подивитися чужі, щоб заробити кредити, які потім можна обміняти на перегляди для свого ролика. Одним з таких сервісів є PumpYT .

Деяку роль у ранжуванні грають користувальницькі фактори. Якщо користувачі дивляться перші 10 секунд ролика і закривають вікно або переходять до іншого, то це ясний сигнал YouTube про те, що відео недостатньо хороший.

Численні експерименти довели, що на ранжування відео в YouTube надають помітне вплив зовнішні посилання. Тобто тут діє приблизно той же принцип, що і в звичному просуванні сайтів.

Яким чином ще внутрішні алгоритми YouTube можуть оцінити ваше відео? Відповідь проста – по відгуку користувачів. Чим більше коментарів і видеоответов, тим вищим у рейтингу буде ролик. Шукайте способи залучити користувачів, але не вдавайтеся до спаму – такі коментарі легко обчислюються і створюють проблеми при просуванні.

Платне просування

Якщо ніяк не виходить збільшити кількість переглядів, то можна скористатися платним способом просування відео, який пропонує сам YouTube. Для цього в основному меню над самим роликом треба вибрати пункт «Просування» і відкрити блок налаштування реклами.

Просування відео на YouTube. Залучення трафіку на основний сайт.

Просування засноване на системі контекстної реклами Google AdWords з деякою поправкою на YouTube. Є два варіанти показу оголошень:

  • In-stream – короткий фрагмент у полі показу відео перед переглядом іншого відео, яке є майданчиком для оголошення;
  • In-display – на початку правої колонки з схожими відео.

На цьому ж етапі вам необхідно вказати планований бюджет кампанії, вибрати тип оголошень і зробити налаштування таргетингу. Далі треба ввести заголовок і опис і перейти безпосередньо до запуску реклами через обліковий запис AdWords.

Крім просування відео засобами YouTube існують інші методи. Наприклад, можна просто купити передплатників на канал, подібні послуги досить широко пропонуються в мережі. Це не тільки збільшує кількість переглядів, але і стимулює інших користувачів до підписці – вони охочіше додають популярні канали в свою стрічку.

Залучення трафіку на основний сайт

найпростіший спосіб направити потік відвідувачів YouTube на основний сайт – поставити посилання в описі ролика. Причому бажано розміщувати її на початку тексту, щоб вона не виявилася в прихованій частині опису, бо далеко не всі користувачі натискають кнопку «Розгорнути».

Також функціонал YouTube дозволяє додавати клікабельні примітки прямо у вікно відео. У них як раз можна ставити посилання на сайт. Щоб встановити такі позначки, досить зайти в розділ «Анотації».

Ще один спосіб збору трафіку – так звані водяні знаки. Реалізувати таке рішення просто – практично в будь-якому редакторі у відеоряд ролика досить вставити посилання на основний сайт. Зацікавлені користувачі активно користуються цим. Перевага цього методу в тому, що навіть при вбудовуванні відео на сторонніх ресурсах, де не відображається опис ролика з посиланням під час перегляду на YouTube, користувачі бачать URL. Таким же способом можна розмістити логотип компанії або бренду в відео.

YouTube дає відмінні можливості не тільки для розміщення відеоконтенту, але і для залучення трафіку на ваш сайт. Принципи просування досить прості – основне значення при пошукової оптимізації відео має контент і його оформлення. Також обов’язково варто приділяти увагу користувача активності, так як вона враховується при ранжируванні.

Мене можна читати в Twitter, на пошті і якось по-іншому — шукайте на сайті кнопки. Під постом є кнопочки для позначки — знадобилася вам стаття чи ні.

Короткий опис статті: youtube ютуб youtube,відео,просування

Джерело: Просування відео на YouTube. Залучення трафіку на основний сайт. Як влаштований YouTube, оптимізація відео для YouTube, ключові слова, опис. Платне просування відео на YouTube | Розумний Інтернет

Також ви можете прочитати