приколи дивитися безкоштовно

Розіграш (2008)

29.06.2015

Розіграш (2008)

Слоган: «На твій випускний. »

Якість: DVDRip

Тривалість: 84 хв.

Переклад: Професійний [ліцензія]

Прем’єра (РФ) 22 Травня (2008)

Розіграш (2008)

Опис: Російська мелодрама Андрія Кудіненко відображає наші сучасні реалії. Приємно радує, що вона все-таки позитивна. Не все можна купити за гроші, почуття людської гідності не продається. Чи це тільки Розіграш (2008)
в кіно. Музика – один з головних плюсів стрічки. Творчість групи Noize MC задає картині про мажорів мажорний тон.

Цільова спрямованість стрічки – молодіжна аудиторія, хоча й батькам буде корисно подивитися. Фільм «Розіграш» онлайн – історія про старшокласників. Знайомтеся. Головний антигерой Комарів – яскравий представник золотої молоді, амбітний цинік. Лохушка – сіра мишка. Актриса не зуміла викликати ні співчуття, ні радості за свою героїню. Іван Алексєєв – вокаліст популярної групи, хоч і не актор, а впорався. Гламурна подружка Комарова, яку зіграла Марія Горбань, харизматична і стервозна.

В школі все як завжди. Діти – жорстокі, вчителі – прискіпливі зануди. А батьки від безвиході на всі давно махнули рукою. Круті дітки Розіграш (2008)
були і в радянські часи. Не всі знають «Розіграш» Володимира Меньшова, який вийшов в прокат тридцять п’ять років тому, в силу віку. Думаєте, ситуація змінилася в кращу сторону? Так от, нічого не змінилося з тих пір. Проблема, як і раніше актуальна.

Дивитися фільм «Розіграш» онлайн сподобалося правдоподібністю сюжету. В центрі – одна зі столичних шкіл. Старшокласник Комарів жорстоко розіграв вчительку англійської мови. Він вважав, що все зійде з рук, але він не очікував, що завуч стане на захист інтересів потерпілої сторони. Йому загрожує опинитися за порогом школи. Якщо хочете дізнатися про події детальніше, бажаю вдалого перегляду.

Розіграш (2008)

Дивитися ТРЕЙЛЕР «Розіграш»:

Розіграш (2008)
«Дивитися ТРЕЙЛЕР фільму «Розіграш» онлайн»

Короткий опис статті: приколи дивитися безкоштовно Рік випуску: 2008 Країна: Росія Слоган: «На твій випускний…» Жанр: Мелодрама Якість: DVDRip Тривалість: 84 хв Переклад: Професійний ліцензія Прем’єра (РФ) 22 Травня (2008) людської гідності, продається, тільки, почуття, гроші, всетаки, позитивна, можна, купити, Музика, головних, задає картині, мажорів, мажорний, Noize, групи, плюсів, стрічки

Джерело: Розіграш (2008)

Також ви можете прочитати