Різне

Розкрутка каналу на YouTube, замовити розкрутка Ютуб каналу

27.06.2016

Розкрутка каналу на YouTube

І, звичайно, сам канал ютуб може стати джерелом доходу. Але, про все по порядку.

Як отримати для передплатників каналу youtube

Обов’язково використовуйте анотації до роликів.

Анотація – це спливаючий блок, що з’являється на заданому часовому відрізку відео. Це досить потужний інструмент при розкручуванні каналу youtube, що дозволяє домогтися від користувача певних цільових дій: підписки на канал, коментування, оцінки відео і інше. Додати анотацію можна на самому каналі, зайшовши в розділ «Менеджер відео».

Заклик до дії може виявитися набагато корисніше, ніж вам здається.

Не соромтеся на початку відео особисто попросити користувачів поставити «лайк», прокоментувати ролик, підписатися на ваш канал на youtube, розповісти про неї друзям, а також відвідати ваш ресурс або придбати товар/послугу. Якщо ви зробите це в незвичайній позитивній формі, то самі здивуєтеся, як охоче відвідувачі каналу підуть вашого заклику.

Чому варто почати спілкування з глядачем саме на початку ролика? Не всі користувачі його продивляться до кінця, а результату хотілося б досягти. В кінці відео можна поставити спеціальний блок, який запитує користувача, сподобався йому ролик і був він корисний. Із зазначенням на кнопку «Подобається». У цьому випадку користувач може бути трохи задоволений тим, що його думку приділяється увага і навряд чи буде проти поставити відео оцінку.

Крім того, ви можете оголосити на каналі конкурс. Серед його умов може бути: прохання написати коментар, додати видеоотзыв і т. д. А призом стане цікаве відео, яке переможець зможе побачити першим, або невеликий цінний відеоурок. У цьому випадку особливих матеріальних витрат від вас не буде потрібно, а приз при цьому буде цінний для виграв.

Зацікавте відвідувачів!

Тут все до банального просто. Викладайте тільки цікаві, корисні та ефектні відео, такі, що глядач просто не зможе не підписатися, очікуючи такого продовження. Відразу так зробити не вийде, необхідний досвід. Але коли ви наб’єте руку, то зможете позмагатися з самими відомими каналами ютуб. Адже саме таким способом вони і утримують аудиторію.

Залишайте свої коментарі під відео інших каналів схожої тематики.

Зайдіть на вже розкручений канал youtube і залиште коментарі під такими роликами. Якщо ваші висловлювання будуть цікаві іншим користувачам, то вони неодмінно зайти до вас. І, швидше за все, навіть підпишуться, визнавши ваш канал не менш цікавим.

Подружіться з каналами суміжної тематики.

Краще всього, щоб вони мали таку ж відвідуваність, що і ваш. Від невідомих каналів вам не буде користі, а популярні можуть не звернути на вас увагу. Спробувати можна, але надто розраховувати не варто.

Щоб скористатися цим способом розкрутки, створіть у себе на каналі розділ «Друзі» або «Рекомендуємо до перегляду» і додайте туди посилання на дружній профіль. У відповідь інший канал теж додасть вас в подібний список.

Розсилка запрошень користувачам youtube.

Цілком легальний і повністю безкоштовний спосіб привернути передплатників на канал. Розсилаючи до 50 листів в день зареєстрованим користувачам youtube, за два тижні ви зможете набрати близько 300 передплатників. Так, це процес нешвидкий і досить нудний, але зате результативний.

Використовуючи ці прості рекомендації, ви зможете істотно посприяти розкручуванні свого каналу, отримавши в якості передплатників, не «мертві душі», зібрані туди ботами, а справжніх цільових користувачів, щиро зацікавлених у вашому проекті.

Не секрет, що розкрутка ютуб каналу при всій перспективності і корисності для бізнесу, не завжди може стояти в числі пріоритетних завдань. Але втрачати таку можливість просто неприпустимо. Тому команда Aida Media з готовністю позбавить вас від необхідності самостійно займатися просуванням вашого каналу youtube, і зробить все згідно з відпрацьованою і ефективною схемою, враховуючи індивідуальні особливості вашого бізнесу.

Розкрутка каналу на youtube

Навіть маючи в арсеналі певну кількість якісних і цікавих відео, без стартового просування та елементарної оптимізації все одно не обійтися, якщо, звичайно, ви хочете отримати бажаний результат. Отже, які ж прийоми можна використовувати для розкрутки каналу youtube.

Регулярне оновлення відеоконтенту

Це означає, що ваші ролики повинні бути не тільки яскравими, запам’ятовуються і корисними користувачам, але викладати їх треба з певною постійністю. Оптимальна кількість – від 1 до 3 на тиждень. Але раз в тиждень – це обов’язкова умова. І краще попереджати абонентів про час виходу наступного ролика, щоб вони гарантовано його не пропустили.

Цим ви досягнете того, що це увійде у передплатників в систему, і вони стануть регулярно заходити на ваш канал, примножуючи кількість переглядів. Отже, рейтинг відео поповзе вгору. І поряд з цим, довіру і лояльність до вашого каналу теж збільшаться, оскільки користувачі будуть бачити, що ним займаються, оновлюють контент, ведуть переписку в коментарях і т. д.

Технічна підготовка роликів

Успіх розкрутки каналу youtube безпосередньо залежить від правильності оформлення контенту, розташованого на ньому. Далі ми розповімо, які необхідні маніпуляції, щоб вивести відео в ТОП і зробити канал популярним і затребуваним:

  • Для завантаження на youtube підходять ролики у форматі mp4, AVI і FLV, при цьому перший переважніше.
  • Завантажуваний файл перед викладкою необхідно перейменувати. Нова назва має бути російською мовою і містити ключове слово, пов’язане з тематикою відео.
  • Використовуйте в заголовку ролика ключові слова. Бажано, не 1 раз, якщо є така можливість. Але занадто довгим його теж робити не варто, інакше його закінчення буде приховано від користувачів. Продублюйте заголовок і англійською мовою, щоб розширити аудиторію передплатників. Можливо, на ваш канал захочуть підписатися і жителі інших країн.
  • Пропишіть теги. зайшовши в розділ «Менеджер відео». Вони повинні містити ключові фрази, що відповідають спрямованості відео. Щоб не переборщити з їх кількістю, зайдіть на популярний канал зі схожою тематикою і подивіться, скільки тегів використовували його власники.
  • Опис відео має відповідати всім вимогам, що пред’являються до SEO-текстів: грамотність, 100% унікальність, структурованість і прийнятний рівень «нудоти». Краще написати розгорнутий текст. Не бійтеся розповісти потенційним передплатникам більше про себе, своєї діяльності і цілі створення ролика. Головне, не займатися спамом, а то може вийти зворотний ефект, і користувачі стануть обходити ваш канал стороною. І не забувайте про «ключі». Крім того, обов’язково додавання до початку оповіді посилання на ваш сайт, посадкову сторінку, блог і т. п. Головне, щоб вона була видна постійно. А в кінці розмістите посилання на саме відео і ваш канал. Це теж дуже важливо для просування.
  • Не нехтуйте тайм-кодами. Це дуже корисний інструмент для просування відео. Розділіть ваш ролик на кілька смислових частин, давши їм назву, і помітивши час початку кожної. Потім вкажіть це в описі. Таким чином, ви отримаєте тимчасової маршрут з мітками, які будуть клікабельні, дозволяючи користувачеві легко перемикатися між частинами відео. А ключові слова, прописані в розшифровці тимчасового коду кожної частини, допоможуть ролику піднятися в пошуковій видачі.

Відеореклама або відео реклама, реклама на «Ютубі», реклама на «Ютуб», ютуб-реклама, реклама на Youtube, відеореклама в інтернеті.

Ось основний спектр послуг, які ми надаємо.

Короткий опис статті: youtube youtub Поради експертів інтернет агентства по розкрутці каналу на YouTube. Кількість переглядів вашого каналу на YouTube буде зростати. Розкрутка каналу на YouTube

Джерело: Розкрутка каналу на YouTube — замовити розкрутка Ютуб каналу

Також ви можете прочитати