Різне

Розкрутка Ютюб каналу, Статті 2

08.07.2016

Ютюб як соціальна мережа дуже розвинена, якщо не сказати більшого! Ця мережа має надзвичайну популярність серед багатомільйонною аудиторією зі всього світу. Всі, кожен із нас хоча б одного разу, бачили ролики з ютюб каналу. Часто деякі з них навіть транслюють по федеральних каналах у стрічці новин подій або ж на каналах з розважальною програмою. Власне, для нас, як для звичайних користувачів це звична справа. Ми бачимо і уявляємо собі соціальну мережу Ютюб як джерело новин зі свіжою інформацією про події, що відбуваються в тій чи іншій частині нашої планети, як ресурс представляє навчальні відеоролики і в кінці кінців, як просто джерело гарного настрою від величезного числа безглуздих, курйозний і деколи дуже смішних відео з тваринами, людьми або розіграшами.

Все вищеперелічене не благає значущості і зростаючої популяризації каналу Ютюб серед громадськості. Але все ж варто відзначити, що мало хто уявляє, що сервіс Ютюб – це глобальна майданчик зі своїми принципами дій, захистом і системою отримання прибутку.

Як і будь-яка соціальна мережа, Ютюб дає можливість своїм користувачам заробляти гроші на своєму ресурсі. Але є ряд принципів доступності даної дії:

— здійснювати дії з отримання прибутку можуть лише особи, які досягли вісімнадцятирічного віку;

— ваш канал на Ютюбі, як і Ваш аккаунт, повинні бути оформлені належним чином, відповідно до вимог даного ресурсу;

— відео і будь-яка інша інформація, що супроводжує ваш інформаційний блок (наприклад, музика, накладена на відеоролик) повинна бути належним чином оформлена. Що це означає? Забороняється плагіат, порушення авторських прав, приниження і образа особистості, дискримінація та інші аспекти, що знаходяться в межах заборони за законодавством Вашого держави та у відповідності з Міжнародними принципами і правилами захисту прав і свобод особистості;

— будь-яка інформація на вашому вмісті, власне, як і Ваш аккаунт повинні розвиватися самостійно і законно. Про що мова? Мова йде про накрутці. Система захисту сервісу Ютюб побудована таким чином, що вона зчитує будь-яку підозрілу активність у відношенні кожного з користувачів цієї мережі. А саме, спам з одного IP і навіть, якщо ви вирішите обійти систему захисту, вона побудована так, що розпізнає роботу з одного комп’ютера. Крім іншого, небувала кількість переглядів на знову завантажене відео також може викликати сумнів з боку служби підтримки сайту.

Якщо Ви врахуєте ці нескладні кілька правил, прикладіть зусилля по розвитку свого аккаунта і будете періодично приділяти час на розвиток свого контенту, то зможете отримувати прибуток, як і мільйони інших користувачів, які засвоїли цей ресурс. Розкрутити свій бізнес можна успішно в соц. мережах:

передплатники вконтакте

Короткий опис статті: ютюб ютюб ютюб Стаття в розділі «Статті 2» на тему: «Розкрутка Ютюб каналу»

Джерело: Розкрутка Ютюб каналу — Статті 2

Також ви можете прочитати