Різне

Шаблон шапки для каналу youtube 2560 х 1440!

15.07.2016

Шаблон шапки для каналу youtube

Якщо Ви ще не знайшли потрібний шаблон для шапки Youtube. то Вам буде корисна дана стаття. Ви дізнаєтеся як грамотно створювати шапки для каналу в графічному редакторі Фотошоп.

Увага! На сайті з’явилася унікальна можливість замовити шапки для ютуба у професіоналів.
А ось і шаблон для шапки:

Щоб вийшла аватарка для Ютуба, Ви можете скористатись будь-якою версією Фотошопу.

Як зробити шапку для ютуба

  • Відкриваємо програму Фотошоп. Створюємо новий документ з розширенням 2560 х 1440 пікселів (оптимальний розмір банера на Ютуб) і кольоровим режиму RGB. Як видно з картинки шаблону, видима зона на будь-якому пристрої буде мати розмір 1546 х 423px. Вага готової шапки не повинен бути більше, ніж 2 Mb. Для дотримання цих умов, зберігайте шапку в форматі «jpg ». Найголовніше – це правильний розмір шаблону, який завантажується на Ютуб. При цьому, сайт сам визначає необхідне розширення екрану пристрою (планшет, смартфон, телевізор, ноутбук).
  • У налаштуваннях заливки (прозорості) шаблону, ставимо 20-50%. Таким чином, ми зможемо легко контролювати розташування картинок і тексту під час роботи. Щоб створити фон шапки, потрібно натиснути «Вікно(Window)– Шари (Layers)» і подвійним натисненням миші по шару Background, перетворити цей шар у «простій». Називаємо шар «Фон».
  • найпростіший варіант фону – завантажити готову картинку. Ставимо в пошуку запит «картинки для ютуба 2560 х 1440 » і вибираємо вподобану. Для любителів незвичайного, індивідуального стилю, існує другий варіант – фон, зроблений власноруч.

Подвійний щиглик по нашому шару здатний моментально пофарбувати його в потрібний колір. Це робиться у вікні налаштування кольору, зокрема в меню «Накладання». Змінити колір, його насиченість або яскравість можна, двічі натиснувши на прямокутник з кольором. За бажанням, додамо градієнтну заливку фону. Погравши з налаштуваннями непрозорості «Кольору» і «Градієнта» (25% і 50% відповідно), можна отримати унікальну і незвичайну кольорову гаму фону.

  • Додаємо симпатичні картинки до нашої шапці. Для цього введіть запит в інтернеті «Картинки безкоштовно» (або інший, згідно з тематикою Вашого шапки) і вибирайте будь сподобалися картинки. Збережіть їх на комп’ютер. Потім відкрийте в Фотошопі (в окремому вікні). Затиснувши мишкою іконку, просто перенесіть кожну вікно з шапкою для Ютуба. Змінити розмір зображення можна за допомогою комбінації Ctrl+Т».
  • Створюємо колоритну назву сайту. Використовуючи інструмент «Горизонтальний текст (Т)», виділяємо область з майбутнім текстом. Аналогічним чином створюємо опис до нашого каналу (за бажанням), з допомогою того ж інструмент «Горизонтальний текст».

Короткий опис статті: youtube http Із статті Ви дізнаєтесь як грамотно створювати шапки для каналу Youtube в графічному редакторі Фотошоп.

Джерело: Шаблон шапки для каналу youtube 2560 х 1440!

Також ви можете прочитати