Різне

Що слід враховувати при виборі назви каналу на YouTube? . Азбука

28.06.2016

Що слід враховувати при виборі назви каналу на YouTube?

Як правило більшість називають канал своїм ім’ям щоб зайвий раз не заморочуватися. Зі своїм першим каналом я вчинила так само як і більшість, вказала назву свого імені.

Розкручувати такий канал набагато складніше ніж це було б якесь інше назва пов’язане з певною темою. Щоб назвати канал своїм ім’ям треба спочатку мати свій бренд в інтернеті, а на це потрібно не мало часу. Щоб уникнути моїх помилок я вирішила написати цю статтю.

Як же вибрати гарну назву для каналу YouTube і не помилитися?

Перше, на що варто звернути увагу — вибирайте назву для каналу пов’язуючи його з тематикою.

Я не хочу сказати, що від імені слід категорично відмовитися. Якщо ви вирішили створити канал на YouTube, то напевно думали про те, що ви будете на ньому просувати і якщо це якийсь кулінарний канал, то цілком реально об’єднати назву зі своїм ім’ям.

Якщо ви створюєте ігровий канал, то тут швидше за все ваше ім’я буде не доречно. Головне не треба придумувати занадто довгих назв.

Якщо у вас тематичний канал, то назву придумати краще всього в тему і обов’язково з використанням ключових слів по яких буде простіше просувати такий канал. При виборі назви для свого другого каналу я підійшла з професійної точки зору, так як він у мене з в’язання спицями, то і назвала його — VyazhemSpicami.

Вибирайте таку назву, яка легко запам’ятати. Враховуйте те, що легко запам’ятати вам, буває не так просто запам’ятати іншим.

Не полінуйтеся гарненько продумати назву для свого каналу.Воно повинно відображати суть вашої теми, бути цікавим і чіпляти. Не треба придумувати довгі словосполучення з використанням дати. Приміром назва Alex1983 для вас може бути і не складно, а от кому буде складно запам’ятати ці цифри, намагайтеся зовсім не використовувати цифри в назві.

При виборі назви можна використовувати риму, як вам відомо таке запам’ятати простіше, та й звучить цікавіше.

Так само можна використовувати альтерацію – це коли кількох слів починаються з однієї і тієї ж букви, таку назву теж добре запам’ятовується. При виборі назви з декількох слів, використовуйте для кожного нового слова заголовні літери. Це легше читається і допоможе йому виділитися серед інших.

У загальному оригинальничайте.

Враховуйте перспективу на майбутнє. Дивіться ширше.

При виборі назви каналу так само слід враховувати перспективу на майбутнє, адже ви створюєте його не на один рік. Візьму до прикладу свій же канал з в’язання спицями. Прийшла мені раптом ідея розширити свій діапазон і додати відео з в’язання гачком. Як ви думаєте, буде доречно додавати такі відео на канал з в’язання спицями? Думаю, що немає і назва вже не змінити. Ось цього я не врахувала.

І на останок, не використовуйте в назві каналу знаків на зразок «Xx» і цифр. Така назва може зіпсувати розвиток вашого бренду і не буде нічого доброго.

Після того, як назва придумано, прочитайте його кілька разів вголос, подивіться, як воно вимовляється, легко запам’ятовується, відображає суть вашої теми і тільки після цього застосовуйте вибране назва.

Ще один момент, який варто врахувати при виборі назви каналу YouTube це те, що ваша назва буде пов’язано з обліковим записом Google+. З недавнього часу YouTube і Google+ взаємопов’язані. Якщо ви вирішили змінити своє ім’я на YouTube, значить зміни торкнуться і сервісу Google.

Враховуйте всі вище перераховані пункти при виборі назви для свого каналу на YouTube і успіх вам гарантований.

Надіюсь дана стаття буде корисною і допоможе вам при виборі назви для каналу YouTube.

Цікава стаття? Поділіться нею будь ласка з іншими:

Короткий опис статті: google youtube youtube Сьогодні хочу поговорити про те, як правильно вибрати назву для каналу YouTube. Як правило більшість називають канал своїм ім’ям щоб зайвий раз не «назва для каналу на youtube»,оригінальні назви каналів на ютубі,красиві назви каналу на ютубі,назву для каналу на ютубі,придумати назву каналу на youtube,назву для каналу на youtube,назву для каналу на youtube,Просування на youtube

Джерело: Що слід враховувати при виборі назви каналу на YouTube? | Абетка YouTube

Також ви можете прочитати