скачати приколи

Скачати Фрази для автовідповідача MP3

15.07.2015

MP3. Завантажити. Прикольні Фрази, Автовідповідача » Технології » Гаджети Іграшки

Пропоную скачати прикольні фрази для автовідповідача в MP3, навіть якщо у вас і немає автовідповідача все одно, раджу прослухати, гарний настрій гарантовано.

Надано 28 MP3 файлу, ось деякі з них у текстовому форматі:

Кажу я — автовідповідач. Доброго дня, після сигналу я готовий запам’ятати хто дзвонить і що передати. Скажіть що-небудь, а то мені так самотньо.

Вибачте, хлопці, ми тут на переговорах з партнерами. Щас запищить розкажіть що до чого, ми объявимся. Відбій.

Привіт. Хі-Хі. Поговорити зараз не виходить, тому представтеся, викладіть справу. Вам обов’язково зателефонують. Хі-Хі. Спасибі.

Сьогодні цих мовчунів, які автовідповідач дихають, душили душили, душили душили. А ви до речі говорити що-небудь будете?

Штірліц був дуже здивований, почувши, що на автовідповідачі нічого немає. Напевно, в Росії, до цих пір не знають що таке автовідповідач, подумав досвідчений розвідник. Він ще не знав, що таке повідомлення буде від вас.

Коли-то телефон мовчав. А тепер він розмовляє, і навіть запам’ятовує ваші слова і повідомляє їх власника. Це винахід називається автовідповідач. Скористайтеся цим досягненням і залиште повідомлення — як мінімум: хто дзвонив і як з вами зв’язатися.

Після сигналу вам належить відповісти на три прості питання, на жаль типових для нашого часу: Як вас звуть? Що робити? Їдять курку руками?

Хто голосно кричить, Хто морзянкою стукає, А хто і ботає по фені. Але після сигналу ніхто не мовчить, Це Автовідповідач працює!

Ваш номер визначений. Ваше місце положення з’ясовано. Ви можете зберігати мовчання. Все що ви скажете, може бути використано проти вас.

Слава богу, що ви подзвонили, терміново повідомте моєму босу, що ви дзвонили. Він вже 5 разів запитував про вас, а я нічого не знаю. Куди вам передзвонити? Я йому зараз передам.

Запитуваний вами об’єкт не виявлено. Після сигналу ви можете залишити координати для встановлення зв’язку. Система наведення включається через дві секунди.

Ну шо? В мовчанку будемо грати або поділимося інформацією. Ніякої адвокат вам зараз не допоможе, так що після сигналу про все, подробненько казати.

Якщо ви дівчина, перш ніж говорити після сигналу, зітхніть, це так заворожує. А якщо ви чоловік, то кажіть одразу.

Можливо то що ви скажете після сигналу змінить чиєсь життя на завжди, можливо саме ваші слова відіграють важливу роль у чиюсь долю! Тому не мовчіть — говоріть після сигналу.

Ну щас почнеться. Альо! Альо! Яке Альо. Автовідповідач працює. Після сигналу говорите: «Привіт, я такий-то, те-то і те-то.» А то алекают.

Альо. Ну, скажіть ще раз «Но» у вас такий приємний голос!

Давайте знайомитися, мене звати Кузя. Я працюю охоронцем. Чим більше повідомлень я отримую тим легше жити моїй дружині і моїм трьом діточкам. Так що не підводьте, скажіть що-небудь для мого господаря. Удачі.

Каже а-автовідповідач. Бос поїхав на нараду і я в офісі зовсім один. Залиште повідомлення, а я передам.

Залиште повідомлення після звукового сигналу. Пиии. Не поспішайте я ж записую.

Завантажити Фразу Шахтарі >> (MP3, 296 879 Б)

Завантажити Фразу Риболовля >> (MP3, 114 096 Б)

Короткий опис статті: завантажити приколи Пропоную скачати прикольні фрази для автовідповідача в MP3, навіть якщо у вас і немає автовідповідача все одно, раджу прослухати, гарний настрій гарантовано. Надано 28 MP3 файлу, ось деяких продуктів, я MP3, Скачати, Прикольні Фрази, Автовідповідача, Гаджети Іграшки, MP3, Скачати, Фразу, сигналу, автовідповідач, Альо, душили, повідомлення, Автовідповідач, кажете, слова, автовідповідача, небудь, Кузя, Залиште

Джерело: Завантажити Фрази для автовідповідача MP3 — MP3 Скачати Прикольні Фрази

Також ви можете прочитати