Різне

Скільки ютуб платить за 1000 переглядів і 1000000 переглядів?

18.07.2016

Скільки ютуб платить за 1000 переглядів за 1000000 переглядів?

Кожен користувач інтернету чув про таке популярному відео-сервісі YouTube. Мільйони людей щодня заходять на цей проект, щоб подивитися їх цікавлять відео.

Зараз YouTube розвивається в геометричній прогресії, і неважко здогадатися, що там обертається величезний фінансовий потік.

Виникають питання: «Як можна заробити на YouTube? Скільки ютуб платить за 1000 переглядів? Скільки ютуб платить за 1000000 переглядів?».

Відповідь очевидна, але у пересічного громадянина може виникнути безліч питань про те, що з себе представляє даний вид діяльності, як заробити, за що платять гроші, від чого залежить сума заробітку і т. д. Якщо виділяти основні аспекти заробітку, то їх вийде всього два:

  1. Тематика вашого каналу;
  2. Кількість щомісячних переглядів.

Це далеко не всі важливі показники, існує ще величезна їх кількість: популярність, передплатники, активність і т. д. Але по суті, на суму заробітку впливають в основному перегляди і тематика. Слід зауважити, що при достатньо великих переглядах, тематика відходить на другий план.

У сьогоднішньому Youtube існує більш сотні мільйонів каналів, і щоденне кількість переглядів перевалює за кілька мільярдів. Рекламодавці не сплять, інтернет розвивається, простіше кажучи, YouTube перетворюється на глобальний джерело інформації, який готовий платити за якісний і затребуваний контент.

Скільки ютуб платить за 1000 переглядів

Хочеться відразу відзначити, що саме перегляди впливають на заробіток з YouTube, але платять гроші не за кількість переглядів, а за їх якість. Звучить трохи незвично, але за 1000 переглядів відео YouTube платить рівно нічого.

Для того, щоб розібратися і зрозуміти, чому так відбувається, перш за все потрібно вловити систему заробітку на самому YouTube. Рекламодавець надає Ютубу свою рекламу для того, щоб, у свою чергу Ютуб, розміщував її на відеороликах.

Рекламодавець платить Ютубу тільки за показ реклами і за клік по ній, після чого він віддає власникові каналу 68% від вартості, яку рекламодавець заплатив за той же перегляд або клік.

Якщо мова йде про переглядах, то це пов’язано тільки з рекламою «потокового відео». Це досить поширена реклама на YouTube, і її міг спостерігати кожен користувач відеохостингу.

Перед відеороликом, у правому нижньому куті починається показ реклами, через 5 секунд перегляду реклами з’являється можливість пропустити її.

Якщо людина пропустив її, то канал нічого не заробив, якщо ж він подивився її п лностью, то власнику каналу йде якась незначна сума. Крім даної реклами існує ще кілька різновидів.

Абсолютно під кожним роликом вискакує реклама «Overlay» . Вона представляє із себе невеликий баннер, розташований внизу відео. За показ такої реклами YouTube не платить нічого.

У такій рекламі оплата йде тільки за кліки по ній, але якщо користувач клікнув по даній рекламі, перейшов на сайт рекламодавця, і при цьому відразу його закрив, то канал не отримує оплату. Оплата відбувається тільки у випадку, якщо користувач клікнувши на цю рекламу, перейшов на сайт рекламодавця і побув там якийсь час.

Скільки ютуб платить за 1000 переглядів і 1000000 переглядів?
Читайте також:

Скільки коштує 1000 кліків по рекламі

Слід зазначити, що точну суму вирахувати неможливо, так як один клік або перегляд може коштувати від пів цента до одного долара, а іноді і більше. Це вже залежить безпосередньо від тематики каналу.

Чим більш поширена тематика, тим більше рекламодавців будуть купувати рекламу, а отже, ціна буде рости. Простіше кажучи, чим більш широкої тематики канал, тим більше він буде отримувати з одного кліка.

Так як же підрахувати,скільки ютуб платить за 1000 переглядів. Точної відповіді на це питання одержати неможливо, хтось заробляє 1 долар з тисячі переглядів, хтось більше. Все залежить від тематики і, звичайно, від аудиторії каналу.

Середня сума доходу за 1000 показів — 2 долара. Сума невелика, але в теж час, якщо канал має аудиторію в 100000 передплатників, то місячний заробіток буде досить вагомим.

Скільки ютуб платить за 1000 переглядів і 1000000 переглядів?

Скільки ютуб платить за 1000000 переглядів

Здавалося б, якщо за 1000 переглядів в середньому канал заробляє 2 долара, то за мільйон переглядів 2000 доларів. Але це далеко не так. Точну суму 100000 переглядів вирахувати неможливо.

Тематика, передплатники, реклама, адже крім партнерських програм канал також може заробляти і з реклами різних товарів і послуг. Але в середньому за один мільйон переглядів можна отримати 1000 доларів.

Ця сума також досить умовна. Існує багато різних сервісів, які дозволяють подивитися заробіток того чи іншого каналу. Один з найпопулярніших таких сервісів є SocialBlade. Він дозволяє подивитися заробіток абсолютно будь-якого каналу.

Якщо взяти будь-якого популярного закордонного блогера і зайти на сервіс для перегляду статистики, то можна чітко побачити, що за один мільйон переглядів він заробляє від 250 до 4000 доларів, що загалом не погано.

Інтернет повним ходом увійшов у наше життя і вже мільйони людей навчилися заробляти в це глобальній павутині. На сьогоднішній день існують мільйони каналів, мільйони людей заходять на Ютуб, щоб подивитися улюбленого блогера чи знайти відео по їх запиту.

Точну суму, яку можна заробити на YouTube визначити неможливо. Для гідного заробітку потрібно мати хоча б мільйон переглядів на місяць. Крім партнерських програм на Ютубі заробляють і іншими всілякими способами, тому варто запам’ятати, що перегляди не головне, до чого треба прагнути. Важливо також аудиторія каналу, купівельна спроможність і т. д.

Для того, щоб заробляти на переглядах необхідно бути підключеним до партнерської програми, абсолютно кожен користувач може включити монетизацію всередині свого каналу самостійно і отримувати комісійні безпосередньо з YouTube.

Якщо ролик подивилося 1000 осіб, при цьому 25 клікнули на рекламу, яка стоїть 0.2 долара, то відповідно канал отримає 5 доларів, але це трапляється досить рідко, зазвичай клік коштує набагато менше. Заробіток на YouTube не тільки приємне хобі, але й можливість стабільного доходу.

Тепер ви знаєте, скільки ютуб платить за 1000 переглядів і скільки YouTube платить за 1000000 переглядів, розкручуйте свій канал і заробляйте на ньому великі гроші. Всім удачі і гарних заробітків!

Короткий опис статті: youtube, Скільки ютуб платить за 1000 переглядів за 1000000 переглядів? У даній статті ви отримаєте повну і вичерпну відповідь на це питання, а так само дізнаєтеся ..

Джерело: Скільки ютуб платить за 1000 переглядів і 1000000 переглядів?

Також ви можете прочитати