Різне

Скільки заробляють блогери на ютубі? (приклади)

18.07.2016

Скільки заробляють блогери на ютубі, розкриваємо секрети

Монетизація свого каналу на відеохостингу YouTube переживає зараз період бурхливого розвитку, саме час уважніше придивитися до цієї золотій жилі.Скільки заробляють блогери на ютубі? (приклади)

Скільки заробляють блогери на Ютубі? Як це робиться практично? З чого почати?

Почати слід з того, що реальні доходи – це завжди комерційна або персональна таємниця. Спробуйте взяти за ґудзик свого сусіда і пильно дивлячись прямо в очі запитати його про розмір зарплати.

Ввічлива відповідь: “По-різному. Коли більше, коли менше». Відверта відповідь: «Це не ваша справа».

Серед блогерів існує негласне правило ніколи не називати точні цифри. Тому доводиться орієнтуватися на дані сторонніх аналітиків.

Скільки заробляють блогери на YouTube

Американські маркетологи провели оціночний аналіз доходів найпопулярніших блогерів за 2010 рік і ось що вийшло. Враховувалися тільки основні способи монетизації відео, тому результати можна вважати заниженими.Скільки заробляють блогери на ютубі? (приклади)

Відрахування від партнерської програми YouTube. Медіа-баннери, що демонструються на початку роликів. Реклама на каналі. Загальна кількість переглядів. Кількість відмов від перегляду.

Рейтинг заробітків топових блогерів Ютуба

  • Shane Dawson. 450.000.000 переглядів. Зароблено 300.000 USD;
  • The Annoying Orange. 350.000.000 переглядів. Дохід 280.000 USD;
  • The Philip DeFranco Show. 250.000.000 переглядів. Заробіток USD 250.000.

Приблизна вартість тисячі переглядів – півтора долара. Для нас цікавіше інше питання – скільки заробляють рунетовские блогери на Ютубі?

Подивіться відео, яке розкриє всі секрети:

Опитування провідних відео-манимейкеров рунета показали дещо менші цифри – близько одного долара за тисячу переглядів. Воно й зрозуміло, у нас не такі багаті рекламодавці, як в Америці чи Австралії. Найпопулярніші відеоканали в рунеті мають прибутковість близько 100.000.000 рублів на рік.

Як заробляють блогери на Ютубі

Щоб отримувати гідні гроші зі свого відеоканалу на YouTube потрібно ставитися до справи професійно. Зняте дешевої мильницею «купання кота в комунальній ванної» більше нікого не приваблює.Скільки заробляють блогери на ютубі? (приклади)

Але і домагатися якості глянцевих журналів не потрібно. Все-таки Ютуб – це соціальна мережа з призначеним для користувача контентом.

Необхідне обладнання

Напівпрофесійна камера. Високоякісний мікрофон. Освітлювальні прилади. Програмне забезпечення для обробки і редагований роликів.

Весь комплект обійдеться приблизно в тисячу доларів. Згадайте власний досвід відвідування Ютуба і зрозумієте, чому якість має значення. Якщо зображення нерозбірливе і звук заїкається – 90% глядачів припиняють перегляд протягом п’яти секунд. Такі перегляди не враховуються провайдерами реклами і не оплачуються.

Вибір тематики відеоканалу

Тут потрібно враховувати три чинники.

Популярність тематики у користувачів інтернету. Відносна вартість реклами. Доступ до відеоматеріалів з обраної теми.

Трендові теми мають більший вихлоп, підвищену вартість кліка, привабливі комісійні в банерних мережах. З іншого боку – адміністрація YouTube не потерпить копіпаста і плагіату. Крадені відеоролики видаляються, а сам канал можуть і закрити.Скільки заробляють блогери на ютубі? (приклади)

Щоб створювати унікальне авторське відео потрібно мати під рукою матеріали по темі. Якщо немає можливості створювати ролики безкоштовно, доведеться додати ще один пункт в список витрат.

Дуже популярні огляди новомодних гаджетів. Реліз нового Айфона? На свіжих оглядах можна отримати сотні тисяч відвідувань. Доведеться купити девайс на час зйомок, якщо тільки ви не працюєте в салоні зв’язку. Добре оплачується реклама дорогих, елітних автомобілів.

Де знімати такі ролики? У салоні автодилера. Або самому потрібно бути менеджером з продажу, або заплатити за право проводити зйомки в салоні. Взяти машину на тест-драйв і провести видеосессию. Комп’ютерні ігри – ще один трендовий джерело доходів на YouTube. Знову ж таки, тільки безкоштовні базові, обмежені версії ігор.

Розкрутка відеоканалу на YouTube

Відповідь на питання, скільки заробляють блогери на Ютубі криється в відвідуваності. Найкраще відео не приносить ніякого доходу, якщо немає щоденних десятків тисяч переглядів. Де ж шукати відвідувачів?

Пошукові системи. Соціальні мережі. Купівля трафіку.Скільки заробляють блогери на ютубі? (приклади)

Просування відеороликів в пошуку – недорогий і простий метод залучення відвідувача. Потрібно тільки оптимізувати ключовими словами заголовки роликів, заповнити мета-теги Description і Keywords. Більшість людей так і шукають цікаву їх відеоінформацію – пишуть тему в пошуку Google, Яндекс або на самому Ютубі.

Розкрутка в соціальних мережах

Соціальні медіа перетворилися в якусь окрему реальність, зі своєю аудиторією і повної сервісною інфраструктурою. Соціальні користувачі воліють все що потрібно шукати безпосередньо на місці. Тому за такими глядачами доведеться йти в місця їх постійного проживання.

Вибір оптимальної соціальної платформи для просування каналу залежить від тематики відеоконтенту.Скільки заробляють блогери на ютубі? (приклади)

Живий Журнал. Найбільш політично активна соцмережу. Годиться для популяризації гарячих новинних відео. Однокласники. Основна аудиторія – добропорядні домогосподарки. На ура піде кулінарія, рукоділля, поради домашнього майстра. Догляд за дітьми, здоров’я. Правда, маркетологи стверджують, що прекрасна стать менш активний щодо перегляду відео, ніж чоловіки.

ВКонтакте. Найкраща платформа для просування відеоконтенту. Тут пройдуть будь-які тематики. потрібно тільки розшукати відповідні групи. Глобальний месенджер Twitter. Обов’язково потрібно задіяти, оскільки аудиторія просто безмежна.

Подивитеся ще одне цікаве відео:

Ще один секрет на тему скільки заробляють блогери на Ютубі. Найприбутковіші та популярні канали – це справжні комерційні підприємства, в яких працюють професійні команди – оператори, режисери, сценаристи, маркетологи. В розкрутку інвестують серйозні гроші.

Одиночного блогеру, з обмеженим бюджетом, конкурувати з акулами видеобизнеса важко. Реально можна досягти декількох десятків тисяч переглядів на добу і отримувати одну або дві тисячі доларів на місяць.

Короткий опис статті: ютуб ютубі Якщо вас цікавить питання, скільки ж все таки заробляють топові блогери на ютубі, то сьогодні ви дізнаєтеся всі секрети скільки грошей приносить ютуб скільки там заробляють популярні і топові блогери

Джерело: Скільки заробляють блогери на ютубі? (приклади)

Також ви можете прочитати