Slither.io повний мануал по установці читів

10.07.2016

Slither.io мануал і чіти
Опис для мобільного/браузерної гри Slither

Slither.io – спадкоємиця таких популярних таймкіллеров, як «Змійка», Agar.io і Spore. Від своїх попередників нова браузерна гра взяла найкраще – захоплюючий геймплей, безжально вбиває час і нерви гравця, просте управління і приємну графіку. Мета гравця – виростити з мізерного черв’ячка величезного монстра, що пожирає суперників і при цьому не впасти жертвою жадібних до чужої плоті ворогів.

Ніби все просто і невибагливо, але родзинка гри криється в тому, що кожна змійка, снує по ігровому полю, є потенційною їжею для інших побратимів. У цій гонці виживає дійсно сильний. Ну, або той, чия реакція швидше. Зовсім недавно гра Slither.io стала доступною для мобільних пристроїв на базі Android і iOS.

Чити

Їх у грі немає. Можна користуватися модами і поки що не заборонені боти. Часто гравці шукають в мережі інформацію про читах на зум або масу. Наблизити або віддалити камеру можна за допомогою мода Slither.io Mods, про який буде розказано далі. Чит на масу не існує, але якщо він з’явиться, гравці відразу дізнаються про це.

Що стосується ботів, вони є двох видів:

  1. Mcparadox – включити його можна тільки на сайті Slither.io. Працює він при наявності встановленого редактора скриптів.
  2. Slither.io-bot.

Відео про те, як встановити ботів

Як прибрати рекламу в Slither.io

Рекламні ролики докучають і в браузерній версії гри і в її мобільному варіанті. Вихід один – встановлення спеціальних розширень, які блокують рекламу. Для комп’ютера – це Adblock, а на смартфон або планшет можна встановити AdAway. Завантажити програму можна тут. а дізнатися детальніше про його роботу тут .

Важливо – для установки AdAway необхідно мати root-права.

Гра на весь екран – спеціального чита для цього немає. Розгорнути гру на весь екран можна тільки на офіційному сайті.

Моди

Одним з найбільш корисних, а тому популярних модів є Slither.io Mods. Він включається відразу після установки, але працює тільки на офіційному сайті Slither.io. Що він дає?

По-перше, можливість гри з друзями на одному сервері. По-друге, з його допомогою можна зберігати свій нікнейм та налаштування та не вводити їх заново. І по-третє, з допомогою цього мода можна вибирати колір підкладки і фонового екрану, а також збільшувати або зменшувати карту.

Встановити мод можна тут

Відео інструкція по установці мода

Clientside Trail Mod – він дозволяє відстежувати переміщення черв’яка за оставляемым їм слідами у вигляді світних точок. Мод зручний тим, що слід видно тільки гравцеві. Для його роботи потрібно додатково встановити редактор скриптів, наприклад, Tampermonkey.

Відео інструкцію по установці Tampermonkey

Відеоінструкція по установці мода Clientside Trail Mod

Важливо – інформації з даного моду вкрай мало, тому встановлює його гравець на свій страх і ризик.

Скіни

У Slither.io змінювати скіни хробака можна і в браузерною, і в мобільній версії. Для цього потрібно мати акаунти в Facebook або Twitter. У правому нижньому кутку екрану натискаємо на іконку потрібної нам соціальній мережі. Зробивши репост ігри можна отримати на вибір кілька десятків скінів. Повертаємося на сайт з грою, натискаємо на кнопку «Shange skin» в лівому нижньому кутку і підбираємо для свого вихованця новий вигляд.

Короткий опис статті: google youtube com Безкоштовна гра Slither.io — повний мануал, як встановити чити, як прибрати рекламу і як поміняти скіни. Поради про те, як перемагати в Slither.io

Джерело: Slither.io повний мануал по установці читів

Також ви можете прочитати