приколи анекдоти

Смішні анекдоти

10.06.2015

Меню

На сході кажуть, що свято Жартів почався з традицією відзначати День Весняного рівнодення. Нібито в цей день закони природи втрачають свою силу, і починається, щось незвичайне. Навіть у суспільстві в цей день можна було безкарно дозволити собі жартувати над вищими особами,

Смішні анекдоти

Звичайно, є й вітчизняна версія походження свята 1 квітня. Це було так давно, що достеменно невідомо, де це сталося в Петербурзі або в Москві, Воронежі або Ярославлі. Десь років 300 тому балаганные артисти обіцяли показати небачене подання на центральній площі міста. Народу зібралося валом, а на авансцену вийшов непоказний чоловічок і гучним голосом прокричав всім відому фразу: «Перший квітень, нікому не вір!» Ні скандалів, ні бійок, ні майданів не було. Натовп розійшовся зі сміхом, примовками, з тих пір і пішла.

Смішні анекдоти

Король Неаполя Монтерей теж причетний до однієї з версій появи Дня Сміху. Одного разу він спробував рибу, яка йому дуже сподобалася на смак, це було 1 квітня. На наступний рік у цей же день він ще раз захотів насолодитися рибкою, але йому подали страву з іншої риби, він не помітив підміни, а коли кухарі зізналися в підміні, король тільки розсміявся, так от і увійшов в історію цього дня.

На сході вважають, що свято Жартів має початок з весняного рівнодення. Нібито в цей день всі закони природи втрачають свою силу і навіть у суспільстві відбуваються дивовижні речі. Представники нижчого суспільства в цей день глумляться і посміхаються над багатими і значущими людьми, а покарання за такі вольності проходить стороною.

Короткий опис статті: приколи анекдоти Смішні анекдоти смішні анекдоти, смішні анекдоти, Анекдоти, анекдоти, самі смішні анекдоти, анекдоти приколи, Найкращі анекдоти, анекдоти свіжі, нові анекдоти, Дуже смішні анекдоти безкоштовно, Самі смішні анекдоти в світі, приколи історії анекдоти, Гумор, Анекдоти

Джерело: Смішні анекдоти

Також ви можете прочитати