дивитися приколи безкоштовно

Смішні фото приколи. Пацталом

23.07.2015

Смішні фото приколи
Про блог

Море фото приколів в океані життя

Ви добре повеселилися, здорово провели вихідні з друзями, застукали домашнього улюбленця за черговий гидотою? Так, нарешті, просто помітили приколи. які «отмочили» сусіди чи знайшли веселе фото в інтернеті? Не давайте нудьгувати і нам! У вас є унікальна можливість поділитись прикольними фотографіями з усіма любителями посміятися, а заодно і взяти участь у створенні самого веселого сайту.

Не соромтеся поділитися своїм особистим архівом! Будь-які фото, на яких виглядають смішно люди і ситуації, стануть знахідкою для нас. Все це яскрава, багатогранна, іноді безглузда, життя! І не даремно вона підкидає нам можливість приколотися над самими гострими моментами. Ловіть їх, широко посміхайтеся, запам’ятовувати та діліться посмішкою з друзями! Нехай ваші фото приколи наповнять наш сайт і подарують відвідувачам можливість зайвий раз посміятися! Все у ваших руках!

Не будьте пасивним спостерігачем чужих «ляпів»! Кожну, здавалося б, порожню ситуацію ви можете обіграти в самому несподіваному ракурсі, представивши в смішному світлі навіть банальність або незручність. Можливо все! Станьте творцем популярних приколів! Увімкніть уяву, створіть ситуацію, застосуйте фотошоп, додайте пікантності жарті, з’єднайте непоєднуване, придумайте текст. Всі засоби хороші!

Якщо підглянуті вами смішні ситуації або створені вашим почуттям гумору фотоприколи викликають хоч найменшу посмішку, ми від душі посміємося разом з вами. Наш розважальний портал завжди до послуг веселих, ініціативних, щедрих на емоції людей, які бачать смішне навіть крізь сльози і готові поділитися позитивом з оточуючими. Ми не пишемо скарги, не скандалимо, не кричимо і не впадаємо у відчай. Ми КЕПКУЄМО!

Короткий опис статті: дивитися приколи безкоштовно

Джерело: Смішні фото приколи / Пацталом — сторінка 1

Також ви можете прочитати