приколи дивитися безкоштовно

Смішні і прикольні автоаварії (відео приколів), дивитися прикольні відео ДТП, аварій

14.07.2015

Смішні ДТП, приколи
Відео прикольних автоаварії і пригод на дорозі
Відео приколи: комічні ситуації

Відео прикольних автоаварій, зібране в даному розділі — це безглузді, дивні і незвичайні ситуації, що виникають на дорогах і стоянках. Відверта дурість одних учасників подій мимоволі викликає посмішку, знання в області ПДР інших захоплює. Тут є на що подивитися: всюдисущі даішники, пані, упевнені в своїй абсолютній правоті, пішоходи та водії, поведінка яких не вписується в звичні рамки…

Кожен зареєстрований користувач може активно брати участь у розвитку проекту «STOP! Не гони.». Надсилайте відео приколи, зафіксовані реєстраторами, зняті вами. Для цього у меню, розташованому у верхній частині сайту, виберіть відповідний розділ. Далі вам усе підкаже інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Внесіть свій внесок в соціально корисну справу — додавайте ролики, зняті вами або вашими друзями!

Приколи і автоаварії: в житті, як в кіно

Приколи і автоаварії на перший погляд, є абсолютно протилежними речами. Проте не в усіх випадках створюється реальна загроза для життя і здоров’я учасників. Сама подія часом втрачає сенс, оскільки його затьмарює сама поведінка водіїв та пішоходів. Деякі сюжети можна переглядати багато разів, як хороше кіно. Смішні ДТП (відео) піднімуть вам настрій — посміхайтеся частіше, життя стане цікавішим і наповниться новим змістом.

Короткий опис статті: приколи дивитися безкоштовно

Джерело: Смішні і прикольні автоаварії (відео приколів), дивитися прикольні відео ДТП, аварій

Також ви можете прочитати