Різне

ТИ Абсурдопедія

19.07.2016

Всі підараси, а ТИ — Артаньтын

ТИ про себе

Ти (не плутати з Превед ) — якась міфічна істота, яке ніхто ніколи не бачив, але зате часто чули, брат Я. Характерною рисою його поведінки є те, що воно може маскуватися під будь-якого з вас, і називатися від чужого імені скрізь і всім. Ніхто від цього не захищений (навіть ти. Хто тут?!)

Виявити, чи є ваш співрозмовник справжнім або це замаскований звір, можна, задавши йому запитання «Хто Ти ?». Якщо він почне ухилятися від відповіді і підміняти поняття, кажучи: «Ось, я — це…», значить, це підстава. Бийте його по голові чимось важким і забирайте ноги. Якщо ж він скаже: «Ти — це ти » — то тим більше.

Дослідження вчених всього світу виявили, що кожна людина, завжди, хоч раз бував жертвою цього страшного звіра. Причому після першого нападу істота, як паразит, пристає до людини і не залишає його до кінця його життя.

Історики ж повідомляють, що вперше ця істота з’явилася на нашій планеті приблизно за 1,5 тисячі років до винаходу ліфта. коли давня людина перший сказав «Ти», тим самим викликавши демонічна істота з надр 99,9% і навлекши прокляття на все людство. Ось так. Іноді краще подумати перед тим, як сказати яку-небудь нісенітницю .

Щоб тебе було легше розрізнити в разі небезпеки, для тебе навіть виділили окрему букву в алфавіті. Колись вона була останньою, але потім ти шляхом хитромудрих махінацій впровадив її в саме серце англійського алфавіту.

«Ти» — по-англійськи «Ю». У той же час з «Зоряних брам» відомо, що Ю — гоа’улдский системний лорд, один з восьми системних лордів гоа’улдского режиму. Таким чином, ти — прагматичний і поміркований лідер, позбавлений маніакального прагнення до одноосібного домінування над усією Галактикою, що вигідно відрізняє тебе від інших гоа’улдов; Нефритовий імператор Ю-Хуань Шаньди, або Великий Ю, Єдиний з могутніх гоа’улдов, не брали статусу бога на Землі — ти залишився в китайській міфології як перший правитель напівлегендарної династії Ся, Великий Ю.

І ТИ ще питаєш, чому ТИ дуже небезпечний для життя будь-якої людини на 3емлі?

Короткий опис статті: нуои

Джерело: ТИ — Абсурдопедія

Також ви можете прочитати