відео приколи

Ту-ту-ту! Tu-tu-tu.com

17.06.2015

Приколи на Ту-ту-ту!
Прикольні прикраси

Це не перше екстравагантне жіноча прикраса дизайнера Наомі Кижнер, але мабуть саме екстравагантне. Дві голки вводяться у вену (як при шунтуванні) і струм крові приводить в рух зубчасте коліщатко, яке починає обертатися.

Ту-ту-ту! Tu-tu-tu.com

Як проганяли птаха щастя
Прапор на висотці і правосуддя

Ту-ту-ту! Tu-tu-tu.com
Як відомо, у ніч на 20 серпня цього року хтось вивісив український прапор і розфарбував зірку на шпилі сталінської висотки на Котельнічеській набережній у Москві у жовтий та блакитний кольори. Поліція завела кримінальну справу за статтею про вандалізм і, не мудруючи лукаво, затримала чотирьох трапилися під руку, які неодноразово притягувалися до адміністративної відповідальності і у яких було виявлено альпіністське спорядження. Підозрювані своє ставлення до вивішування прапора і нанесення фарби на шпиль будівлі категорично заперечують.

Трохи пізніше з’явився і сам зловмисник. Ним виявився руфер (любитель гуляти по дахах різних будівель і споруд) на ім’я Григорій, відомий в «Фейсбуці » як Mustang Wanted. Свої дії громадянин України мотивував патріотичними мотивами, заявив що раніше затримані до справи не причетні і у вигляді докази навів фото і відеоматеріали, які опублікував в інтернеті.

Як повідомив російський «Інтерфакс», заступник керівника комітету з конституційного законодавства Ради Федерації Костянтин Добринін запропонував винуватцю з’явитися в московську поліцію і добровільно здатися, інакше постраждають невинні: Ту-ту-ту! Tu-tu-tu.com

Якщо цей український руфер стверджує, що ця історія — його рук справа, то йому слід добровільно з’явитися перед російськими правоохоронцями з тим, щоб не постраждали невинні хлопці, яких наші поліцейські затримали. Тому цьому інтернет-герою доведеться з’явитися в реальному, а не фейсбучной життя і перед нашими слідчими доводити, що він зробив це на самоті.

Дуже схоже на захоплення заручників з вимогою явки з повинною… Це новий (добре забутий старий) спосіб упіймання злочинців нинішніми російськими владою? Швидше за все просто обмовка (за Фрейдом) російського сенатора. Але застереження, що наштовхує на певні думки..

Короткий опис статті: відео приколи Постійно оновлюваний інформаційно-розважальний блог, колекція веселих картинок і жартів зі всього світу. Кумедні відео та фото приколи, смішні випадки з реального життя. розваги, гумор, жарти, приколи, фото приколи, розважальний, блог, інтернет заробіток, заробіток в мережі, нові комп’ютерні ігри

Джерело: Ту-ту-ту! Tu-tu-tu.com — розважальний блог, відео та фото приколи

Також ви можете прочитати