відео приколи

Відео приколи дивитися безкоштовно на кайфолог пяних дівчат, тварини-кішки і собаки

16.06.2015

Наш архів
Хмара тегів

Любителям хорошого гумору, цікавих фото, свіжих жартів, Ласкаво Просимо на сайт KAIFOLOG.NET. Тут Ви знайдете величезну колекцію фото — і відеоприків, демотиваторів, коміксів, історій, а також ФлэшИгр. Зручна розкладка сайту допоможе Вам легко знайти категорію приколів, яка припаде до смаку саме Вам.

Відеоприколи.

Тут зібрані як знамениті ролики, герої яких надзвичайно популярні, а їх фрази стали афоризмами сучасності, а також маловідомі відео, але не менш смішні. Вас рассмешат до сліз веселі відео невдалих падінь, ігор тварин, милих дітей, а також здивують несподівані кінцівки.

Приколи.

У нас зібрані кращі приколи, які змусять Вас істерично розреготатися. На них зображені забавні брати наші менші, дурні блондинки, які потрапляють у незручні ситуації, дівчата із значними формами, які не приховують своїх достоїнств. Всього лише одне фото підніме Вам настрій після довгого і виснажливого дня.

Демотиватори.

Фото з дуже нагальною написом — все, що потрібно для пари хвилин здорового сміху подовжує життя. Великий колекції демотиваторів на нашому сайті вистачить, щоб реготати годинами. Повірте, Ви будете цитувати сподобалися фрази.

Знаменитості.

А хто сказав, що знаменитості ідеальні? Всі їх конфузи, зафіксовані попарациями, розвеселять Вас. Смішні гримаси, невдалі вбрання, пікантні фото, шокуючі подробиці життя: все на KAIFOLOG.NET.

Цікаво.

У цій рубриці зібрана інформація, здатна Вас здивувати і шокувати. Ви не бачили фото прибульців, хочете дізнатися незвичайні факти про мультфільми, прочитати про аномалії океанських глибин: все це і набагато більше є у нас.

Задолбался від тупих коміксів і приколів Вконтакте? Набридли быдлотролли і купи, склади боянов? Заходь до нас, бо у нас немає ні школотроллей, ні баянів, що є гуд. Отже, привіт, любителі посміятися в інтернеті, розслабитися після напруженого робочого дня. На цьому сайті ви зможете знайти все, що вас цікавить — «райдужних» новин до смішних фотографій і малюнків-карикатур. Тут знайдеться гумор на будь-який смак — від фото приколів про дівчат, в тому числі і блондинок(якщо ви розумієте про що я), до відео приколів про тварин. І змішування приколів теж ніхто не відміняв — приколи людей над тваринами і тварин над людьми. Напевно, всім знайоме відео про кота, плавно уползающего в трубу. Це найдрібніше, що ви у нас побачите, найцікавіше чекає вас попереду!

Є гумор на абсолютно різну тематику. Наприклад, ви вже знайомі з румунським спецназом і з їхніми методами штурму? Смійтеся — не хочу. Люди зі смішними татуюваннями — загорніть 2! Спортивний гумор — є.

Але особливо користуються популярністю приколи про даішників і про чиновників.

Якщо ви не любите стьоб, а вам потрібен добрий, м’який гумор — вам теж сюди, благо сайт має службу пошукового індексування, що зводить пошук буквально до мілісекундам.

Любите почитати комікси? Вам сюди, тут створений спеціальний розділ під них.

Хочете демотивувати одного або остаточно рознести його мозок? Тоді вам в розділ «демотиватори».

Любите почитати смішні історії та посміятися від усієї душі? Запрошуйте всю сім’ю і читайте всім, нудно не буде нікому!

Любите читати жовту пресу? Навіщо, адже всі ті ж новини можна дізнатися тут, невелика частка гумору тільки підсилить сприйняття.

Хочеш більше лулзім? любиш посміятися над помилками розробників? тоді тобі в розділ «флеш-ігри», там знайдеться, над чим можна посміятися.

Є чим поділитися? У тебе є смішна історія, класний анекдот або тонкий тролінг, але ти боїшся, що тебе зафукают? Реєструйся у нас і додавай своє, нехай це накреслення прочитає і посміється кожен! Разом веселіше!)

Короткий опис статті: відео приколи Смішні відео приколи з дівчатами, тварин про кішок, собак і папуг на кайфолог відео приколи, відео приколи, про тварин, кішки, собаки , папуга, п’яні дівчата.

Джерело: Відео приколи дивитися безкоштовно на кайфолог п’яних дівчат, тварини кішки і собаки

Також ви можете прочитати