дивитися відео приколи

Відео, Приколи про зимову рибалку 2014 Дивитися відео прикольне відео про зимову рибалку Прикол про рыбалк

12.06.2015

Приколи про зимову рибалку 2014 Дивитися відео прикольне відео про зимову рибалку Прикол про рыбалк

Приколи про зимову рибалку 2014 Дивитися відео прикольне відео про зимову рибалку Прикол про рыбалк

Приколи про зимову рибалку 2014 Дивитися відео прикольне відео про зимову рибалку Прикол про рибалку https://www.youtube.com/watch?v=G06Szw2jnzk

Смішну історію про зимову рибалку мені розповів зять завзятий рибалка. Мого зятя не злякають ні страшна спека. ні лютий зимовий холод. Ось одного разу він і зібрався з друзями на зимову риболовлю 2014. Купа вудок, рибальських ящиків, прикормка, теплий одяг, намети для зимової риболовлі зроблені своїми руками. Повантажили все в газельку і поїхали на зимову риболовлю. Але яка ж зимова риболовля без горілки? Горілку вони теж з собою на риболовлю взяли. Скільки взяли приховують, але мабуть не мало. Доїхавши до таємного рибного місця, вирішили, що для початку в честь риболовлі треба випити. Застілля рибалок захопило, почало швидко смеркати. Вирішили продовжувати бухати, а вранці приступити до зимової риболовлі 2014. З ранку почали готуватися до риболовлі. Розклали вудки, просвердлили лунки, розставили полатки. Пора починати рибалити, але ні як не можуть знайти мотелю. Всю газель обшукали. Наживки (мотиля) як слід прохолов. Правда в пошуках знайшли банку з червоною ікрою, яку взяли на закуску.

Тут половина рибалок від сміху, впала на сніг. У другої половини скрутило живіт. Хоча на вчорашньої п’янки їжа була відмінною. Зимова риболовля в цей день для них завершилася. Що б вдома не було розпитувань рибу купили у сусідів рибалок. То що додому мало риби привезли, відповідали: «У всіх сьогодні поганий кльов був». Тепер для мотиля в газеле виділили спеціальне місце і екзотичну банку. Що б наступного разу помилково мотилем не закушувати.

https://www.youtube.com/user/TheCudopoplavok

Короткий опис статті: дивитися відео приколи

Джерело: Відео, Приколи про зимову рибалку 2014 Дивитися відео прикольне відео про зимову рибалку Прикол про рыбалк