скачати відео приколи

Відео приколи від Шурика

21.06.2015

Реклама:

Сайт зроблений для тих, хто не хоче сам шукати прикольні відео або смішні відео в інтернеті — я зробив це за Вас. Я зібрав і продовжую збирати відео приколи для всіх, хто цікавиться ними.

Основні теми, які обговорювались на даному сайті, іншими словами поділ за групами:

— зокрема, окремо виділено розділ відео про котів

Чим відрізняється цей сайт від багатьох інших:

— якістю відео — я збираю тільки те, що подобається людям і обов’язково мені — неякісного відео з приколами на сайті не буде;

— сортуванням — все відео розсортовані по категоріям (наприклад, про тварин, про жінок, про дітей тощо);

— все відео приколи доступні онлайн — все відео яке я викладаю міститься на сайті youtube (Youtube);

— відео з приколами також можна завантажити собі на комп’ютер або телефон і подивитися потім (наприклад, у поїзді, літаку або метро);

— я займаюся створенням підбіркою відео приколів

— Ви можете подивитися і скачати безкоштовно відео приколи

— відео з приколами у гарному якості — я намагаюся робити і збирати відео тільки в дуже пристойному якості (найбільш оптимально для мене це 720p)

На цій сторінці постійно будуть додаватись нові відео, як нові, світло яких ще не бачив, так і досить популярні.

Я завжди радий допомоги від когось з тих, хто хоче зробити приємне і радісне людям. Можна просто допомогти мені у створенні сайту, можна скидати матеріал і т. п. З усіх питань писати прямо на канал в YouTube або поштовий ящик.

Чому я вирішив збирати і займатися відео приколами ?

Причин тому кілька. Інтернет зараз настільки якісний, що практично будь-який його користувач може дивитися відео з Интетнета. Зовсім недавно це було просто неможливо — швидкість не дозволяла. Та й зараз транслювати HD-картинку дозволяє не кожен провайдер — але скоро буде так, що зможе кожен. Телевізор все частіше йде на другий план, а навпаки набирає популярність. Крім того, в житті завжди має бути щось радісне, приємне і цікаве, саме тому я і займаюся створенням і збором прикольних відео — порадувати себе, своїх близьких, своїх близьких і взагалі всіх, кому це треба. Позитивні відео роблять наше життя набагато цікавіше, веселіше і зрозуміліше. Прикольне відео — це привід легально розслабитися, поліпшити настрій.

У відео що я сам створюю присутній характерний знак — ознака того, що це бачив зроблено для мого каналу. Це зроблено для того, щоб по-перше хоч якось захистити свій контент, а по-друге, для того щоб Ви могли зрозуміти чого можна очікувати від відео з певним знаком. Просто популярних відео, які були зроблені не мною, такий знак ставитися не буде — таке відео можна забирати з згоди автора і з його згоди розміщувати, іншими словами, використовувати.

Дуже часто при перегляді того чи іншого відео з приколами я помічаю, що користувачі залишають невтішні коментарі, на даний момент коментарі все ще відкриті, щоб дати можливо подискутувати, однак у випадку погіршення ситуації, можливо, коментарі до всіх відео будуть просто закриті.

Поки все відео, які я викладаю представлені на YouTube. Можливо, що відео також будуть викладатися й на інших відеохостингах, сайтах і т. п. В даний момент всі умови мене влаштовують.

Все що Ви бачите на сайті переглянуто особистої мною, це якісні відео, на які варто витратити свій час. Удачі в перегляді відео приколів, а також інших відео.

Короткий опис статті: завантажити відео приколи Тільки найкраще відео зі всього світу! Зібрано спецільно для тих, хто цінує свій час — безкоштовний перегляд і скачування. відео приколи, відео бійки, відео приколи про жінок, дивитися відео приколи, відео приколи про тварин, відео приколи з кішками, відео приколи про кішок, приколи відео безкоштовно, приколи відео ютуб

Джерело: Відео приколи від Шурика

Також ви можете прочитати